p2

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni1125, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Rossmann

Maszatolódás mentes, vízálló szemöldök formázó krém, egyedi, beépített, ferde ecsettel. A ferde ecsetnek köszönhetően tökéletesen alakítható a szemöldök. Bőrgyógyászatilag megerősített.

vikini

2020. május 26.

Nagyon szeretem. Tartós és a világosabb szín is bőven elég a természetesebb hatáshoz.
Tényleg elég kevés is belőle, mire lejár, még mindig sok marad benne, de ez szerintem inkább pozitív. Ennyi pénzért tökéletesen elégedett vagyok vele. A saját ecset maximum utazáshoz vagy vész esetére jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

felicity94

2019. október 1.

Habár sötétbarna a hajam, a világosabb árnyalatot vettem meg. nem szeretem a drámai hatású szemöldököt, inkább természetesebbet akartam. nagyjából elégedett vagyok a színével, talán enyhén vörösesnek látszik természetes fényben, de még épp elmegy. Praktikus a csomagolása utazáshoz is, meg úgy alapból is, imádom ezt a kialakítást. Baromi sokáig elég lesz ez nekem, mert nagyon pigmentált és kevés is elég belőle. Jó az ecset ami hozzá tartozik, én csak azzal használom. ár érték arányban mindenképpen jó vétel, ennél többet nem várok egy szemöldökformázó terméktől. sokkal szebben lehet vele dolgozni mint ceruzával, engem meggyőzött :)

update: Már kb egy éve megvan (vagy inkább több), nagyon szerettem ezt a terméket, de azt hiszem eddig tartott. Folyamatosan ezt használtam, és mivel nagyon kevés kell belőle, még rengeteg festék van a mini tégelyben, de sajnos már 1-2 hónapja nagyon nehéz használnom, mert durván beszáradt :( az ecset sem a régi már, kezd egy kicsit széthullani, pedig rendszeresen tisztítom. Sajnálom, mert eleinte imádtam ezt a terméket, de most már túl sok időt vesz el reggelente, hogy eltaláljam, mennyire vizezzem be az ecsetet ahhoz hogy pont jó mennyiségű festéket vegyen fel. ezért levonok egy csillagot, hiszen rengeteg festék megy kárba így... ki fogom dobni. lecserélem valami másra :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

szalayeva

2019. április 10.

Tökéletes. Poros állagú formázók után próbáltam ki, teszi a dolgát és az ára sem vészes. Ami a legnagyobb előnye, hogy szuper-tartós (rendszeresen futok és még nem volt rá példa, hogy elmozdult volna :) ).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Ennie86

2019. január 29.

Egy ideje már én is szemeztem vele, aztán egy leértékelésen hozzá is jutottam. :) Az elején bénáztam vele, de aztán hamar belejöttem a használatába. Kicsit sötét nekem a legvilágosabb árnyalat is, de egyszerűen tökéletes szemöldököt lehet vele varázsolni! :) Tartós, nem kenődik a nap végére se. Nagyon bejövős, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

DistressedMaszat

2019. január 23.

Pár napja van meg és nagyon elégedett vagyok, fél éve szemezek vele a boltba, eddig mindig lebeszéltem magam róla. Besokaltam a szemöldökceruzákra, mert nem találtam meg a tökéletes márkát és szint még. . Rá vettem magam, hogy végre megvegyem, mert végre sok volt itt is a pozitív vélemény. A sötétebbiket vettem meg és nem bánom, nagyon elégedett vagyok és a színe ia jól áll. A kis ecsetet használom ami hozzá van, precízen lehet vele dolgozni. Nagyon tartós. Első pomádém, de szerintem nem fogok masikat keresni, ennyi pénzért ilyen jó minőségű ajándék szerintem. Újra vevős az tuti😁

Up: még mindig sok van benne, kevés elég és szép hatást érek el vele. Vettem egy másik pomádét is, de ehhez nyúlok szívesebben. Essence tusecsettel használom már és jól működnek együtt. Praktikus táskába bedobósnak is jó ha utazni kell. Vízálló is valamennyire, pancsoltam benne még a nyáron valamikor és nem mozdult csak ha folyó víz alatt megdörzsölöm esetleg. AJÁNLOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Lill22

2019. január 8.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam. Tökéletesen fent marad, nem kenődik. Megéri az árát teljes mértékben. Nagyon picit kell használni belőle, szerintem fél év után is még csak a tetejét piszkálom az ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Bettu

2018. szeptember 12.

Eddig ceruzát használtam, mert az amúgy is béna szemöldökömhöz a béna kézügyességemmel az bizonyult a leghatásosabbnak. 😁 az itteni vélemények alapján vettem meg a világosabb árnyalatot és csoda történt, nem bántam meg. Szép a színe és jó a hozzá való ecsetke.

Visszajöttem levonni egy csillagot, de csak az ecset miatt, mert már az első használat előtt szét volt esve és sajnos nem mindig jön ki a kupakkal együtt elsőre plusz hajlamos leesni. :S Bár ez nem a termék minőségét rontja, lehet csak én fogtam ki egy selejteset. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Mila85

2018. szeptember 5.

Ez a cucc tényleg baromi jó, de jó hogy nem rendeltem meg az anastasiat. Valóban tartós, kibírja a napot, nem olvadt le, nem dörzsiztem el. Hihetetlen. Én megvettem mind kettő színt. A sötétebb nagyon jó szemhéjtusnak, illetve a világosabb is. De én most per pill a világosat szemöldökre a sötétebbet tusnak használom. A kis mini ecsetkéjével is tök jó tus vonalat tudtam húzni (hivatalos, elegánsabb megjelenéshez illő tusvonalat:)) Jó h ilyen pici mert tudom vinni magammal, egyben az ecsetet és a krémet, ha esetleg igazítani szeretnék napközben. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

OrosziEszti

2018. szeptember 5.

Egy barátnőm ajánlására vettem meg, mert szerinte tartós és szuper könnyű használni. Nagy reményeket fűztem hozzá mikor megvettem, ki is próbáltam a saját ecsetjével. Hát elsőre csalódtam benne, mert az a kis ecset rengeteg festéket vett fel, egyszerűen nem állt rá a kezem. Az itt olvasott komment alapján kipróbáltam az Essence ferde fejű ecsetjével és maga a CSODA! Kb 2 perc alatt sikerült tökéletes szemöldököt varázsolnom ( ami a reggeli rohanásban nagyon is jó) és nagyon kevés festéket kellett használnom hozzá. Külön plusz pont, hogy nem kell utánna korrektort használnom, mert így is tökéletes vonalat tudok húzni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Dorxy98

2018. szeptember 2.

A világosabb árnyalatot használom egy ideje, egyszerűen tökéletes. Eddig a saját kis ecsetkéjével használtam, azzal is jó volt de tegnap beruháztam egy Essence szemöldök ecsetre és azzal maga a CSODA! Elhasználom a szemöldökceruzámat, amíg még van belőle de utána biztosan csak ehhez fogok nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.