p2

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Az áttetsző finomító por a smink rögzítésére és az arc mattítására használható, a bőr kiszárítása nélkül. Tartós smink bársonyos kivitelben.

Kremcica

2020. július 17.

Nekem nyáron zsíros a kombinált közben vízhiányos bőröm, így a tökéletes púdert megtalálni nem egyszerű. Mind fixálásra mind mattításra egész jól bevált, nem fehérít vagy emeli ki a száraz foltokat. Mondjuk össz-vissz 4g az egész dobozka így baking-hez nem ajánlom, de mint púder nem rossz. Egész jól tartja magát, csak egyszer kell frissíteni nap közben. Meglepetésemre egy helyes kis puffni is helyet kapott a dobozkában, ennek öröme nem tartott sokáig mert első mosásra elszakadt. :( Én akciósan vettem 999 Ft-ért, nem tudom megszüntetik vagy csak készletforgatási célból adják olcsóbban, mindenesetre ennyit megért nekem és működik is az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Hugee93

2020. május 25.

A száraz bőrön működok, fixálásra használom leginkább, nem mattításra. Nekem megfelelő, bár nem használom nap, mint nap, így sok ideig elég is lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

francais

2019. szeptember 28.

Ugyanez a tapasztalatom, mint az előttem lévőnek. Nekem normál bőröm van, de egy minimális izzadást nem képes visszafogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Ann86

2019. január 9.

Fixál és de nekem mattító hatása csak pár óráig tart. Elhasználom, de nem valószínű, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.