p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális, csillogó króm hatású körömlakk sugárzó, divatos színekben.

Ár: 350 , Eladó: 19zsofia90
Állapot: 1-szer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
saraanna

2019. március 18.

megelőlegezem az 5 csillagot, nekem minden lakkom tökéletesen 2 azaz kettő napig marad fent, ez gyorsan szárad, nagyon jól pigmentált, és gyönyörű a színe, ha holnap estig nem pattog le, akkor a száradási idejéhez képest egy korrekt lakk

update: mind a kétszer megállta a helyét, másodjára nem tettem rá fedőlakkot, szuper gyorsan szárad és nem marad mintás. simán 2 nap meg volt, a vége már kopott azért, de nekem minden lakk eddig tart, szóval meglepően jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

eeeee

2018. december 19.

Szép a színe, gyorsan szárad, de mindig csíkos a végeredmény és bármilyen fedőlakkal próbáltam kicsit felszedett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Piper

2018. december 18.

Gyönyörű színei vannak és valóban azt kapod, amit a csomagoláson látsz, könnyen kenhető és már egy max két réteg is elég szokott lenni, de itt nagyjából véget is érnek a pozitívumok. Nem szeretek fedőlakkot használni, de ennél kénytelen vagyok, mert önmagában a lakk gyakorlatilag hullik a kezemről. Ha a körmeim vége egy kicsit lepattogzik, azzal még egész elnéző vagyok, de ez a lakk szinte levarázsolódik a körmeimről, így sajnos maximum egy egy alkalomra tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

hesztiii

2018. december 1.

Nagyon szép színe van, hamar szárad, de amilyen hamar szárad olyan hamar le is kopik. Kár érte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

WednesdayAddams

2018. október 26.

Nem rossz kis lakk ez. Önmagában nem túl tartós, bár ez úgy általában minden special effect körömlakkra igaz szokott lenni, viszont egy rétegben szépen fed, nem csíkos, és 2 perc alatt kopogósra szárad. Pont emiatt nem bánom, ha 1-2 naponta újra kell kennem, mert nagyjából 5 perc az egész, és már mehetek is, nem kell aggódni, hogy elmosódik, vagy valami nyomot hagyna rajta.
Fedőlakkal kissé jobban teljesít, három napot szépen, lepattogás nélkül fentmaradt, pedig hajat is mostam és szüreteltem is, szóval azért igénybe volt véve rendesen.
A színei nagyon szépek, és amúgy ezért az árért nagyon korrekt kis lakk ez, így a tartósság miatt nincs szívem egy csillagnál többet levonni tőle. Két árnyalatom van belőle amúgy (Steel Drama, Nude Mood) és nem vettem észre, hogy minőségbeli eltérés lenne a színek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Aquariusgirl

2018. október 14.

Megtetszett a színe, a 130-ast vettem meg. Jó az ecsetke, jól terül, egy rétegben fed...............................és fél óra múlva lepattog :-( HA LEHETNE MÍNUSZ CSILLAGOT ADNÉK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

Ad-Namah

2018. június 15.

Nagyon szép színei vannak, nekem a bronze cut van meg, tudtam előre, hogy hogyan fog köpni és milyen a minősége (mint a moyra effect lakkoknak, vagyis egy napig bírja), de mégis megvettem. a moyra szériából kimaradtam, de szerintem egy jó fedolakkal bírni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

cattitude

2018. június 1.

nagyjából ugyanazt tudja, mint a Moyra hasonszőrű metáleffektes lakkja: szép színek, ultragyors kopás, de 2x annyiba kerül. a Frozen Rose-ra én is elcsábultam, mondjuk az én kezemnek olyan a színe, mint egy halottnak, ahhoz annyira nem illik, de lebarnult/kreol bőrhöz tuti szuper. ennek ellenére elkenegetem, amikor akarok valami színt a körmömre és nem baj, ha másfél nap alatt elkopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

bcintiaibolya

2018. május 28.

A Frozen rose árnyalatot használom, nagyon tetszik ez a szín, különleges. Már egy rétegben tökéletesen fed. Nálam nagyjából 3 napot bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Kitti089

2018. május 6.

Rossman-ban láttam meg ezt a körömlakkot, nagyon megtetszett a színe.
Alap lakk, 2 réteg szín és fedő lakk kombinációban vittem fel a körmömre.
Semmi extrát nem csináltam vele csak a napi rutint.
4 napig szépen bírta a körmömön, utána kezdett lepattogzódni, de nem durván.
Ár-érték arányban egy ilyen körömlakktól ez nem rosz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Rossman-ban láttam meg ezt a körömlakkot, nagyon megtetszett a színe.
Alap lakk, 2 réteg szín és fedő lakk kombinációban vittem fel a körmömre.
Semmi extrát nem csináltam vele csak a napi rutint.
4 napig szépen bírta a körmömön, utána kezdett lepattogzódni, de nem durván.
Ár-érték arányban egy ilyen körömlakktól ez nem rosz.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.