p2

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális, csillogó króm hatású körömlakk sugárzó, divatos színekben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AyaDid

2021. február 16.

Könnyú, gyors felvitel, gyönyörű körmök... és pár óráig tartó hatás! Iszonyat gyorsan kopik. A körömvégekről 2 óra alatt elkezdett lekopni a lakk, másnapra már a teljes körömfelszínről elkezdett foltokban lekopni a festék. Egy napot sem bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

sTike

2020. május 4.

110 copper cup színt vettem, semmi köze ahhoz a színhez amilyen a csomagolása, nem mondanám kifejezetten csúnyának, de azért kicsit összetörte a szívem. 2 csillag azért mert tényleg hihetetlen gyorsan szárad, ami nálam nagy előny mert már akkor szétmázolom a felkent lakkot a tenyerem közepéig ha csak ránézek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Regina0206

2019. november 26.

Nekem az ezüst verzió van meg, imádom a színét, imádom, hogy tényleg másodpercek alatt szárad (mert ez nálam nagy nagy plusz pont). Kb akárhány réteget fel lehet belőle vinni, mert nagyon gyorsan szárad, viszont brutál gyorsan is kopik. Körülbelül az első kézmosásnál már látszik h "szépen" kopik le. :/ Emiatt folyamatosan újra kell kenni. Így csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

saraanna

2019. március 18.

megelőlegezem az 5 csillagot, nekem minden lakkom tökéletesen 2 azaz kettő napig marad fent, ez gyorsan szárad, nagyon jól pigmentált, és gyönyörű a színe, ha holnap estig nem pattog le, akkor a száradási idejéhez képest egy korrekt lakk

update: mind a kétszer megállta a helyét, másodjára nem tettem rá fedőlakkot, szuper gyorsan szárad és nem marad mintás. simán 2 nap meg volt, a vége már kopott azért, de nekem minden lakk eddig tart, szóval meglepően jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

eeeee

2018. december 19.

Szép a színe, gyorsan szárad, de mindig csíkos a végeredmény és bármilyen fedőlakkal próbáltam kicsit felszedett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Piper

2018. december 18.

Gyönyörű színei vannak és valóban azt kapod, amit a csomagoláson látsz, könnyen kenhető és már egy max két réteg is elég szokott lenni, de itt nagyjából véget is érnek a pozitívumok. Nem szeretek fedőlakkot használni, de ennél kénytelen vagyok, mert önmagában a lakk gyakorlatilag hullik a kezemről. Ha a körmeim vége egy kicsit lepattogzik, azzal még egész elnéző vagyok, de ez a lakk szinte levarázsolódik a körmeimről, így sajnos maximum egy egy alkalomra tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

hesztiii

2018. december 1.

Nagyon szép színe van, hamar szárad, de amilyen hamar szárad olyan hamar le is kopik. Kár érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

WednesdayAddams

2018. október 26.

Nem rossz kis lakk ez. Önmagában nem túl tartós, bár ez úgy általában minden special effect körömlakkra igaz szokott lenni, viszont egy rétegben szépen fed, nem csíkos, és 2 perc alatt kopogósra szárad. Pont emiatt nem bánom, ha 1-2 naponta újra kell kennem, mert nagyjából 5 perc az egész, és már mehetek is, nem kell aggódni, hogy elmosódik, vagy valami nyomot hagyna rajta.
Fedőlakkal kissé jobban teljesít, három napot szépen, lepattogás nélkül fentmaradt, pedig hajat is mostam és szüreteltem is, szóval azért igénybe volt véve rendesen.
A színei nagyon szépek, és amúgy ezért az árért nagyon korrekt kis lakk ez, így a tartósság miatt nincs szívem egy csillagnál többet levonni tőle. Két árnyalatom van belőle amúgy (Steel Drama, Nude Mood) és nem vettem észre, hogy minőségbeli eltérés lenne a színek között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Aquariusgirl

2018. október 14.

Megtetszett a színe, a 130-ast vettem meg. Jó az ecsetke, jól terül, egy rétegben fed...............................és fél óra múlva lepattog :-( HA LEHETNE MÍNUSZ CSILLAGOT ADNÉK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

Ad-Namah

2018. június 15.

Nagyon szép színei vannak, nekem a bronze cut van meg, tudtam előre, hogy hogyan fog köpni és milyen a minősége (mint a moyra effect lakkoknak, vagyis egy napig bírja), de mégis megvettem. a moyra szériából kimaradtam, de szerintem egy jó fedolakkal bírni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.