p2

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású körömlakk, mely hosszan tartó, magasfényű, jól fedő és tökéletes színt biztosít. Az ecsete lehetővé teszi a csíkozódás nélküli alkalmazását a gyors és tökéletes eredményért.

redrick

2020. november 5.

Nagyon pigmentált, telt színe van, de itt ki is merült nálam a pozitívumok tárháza. Az ecset csíkoz, egyenetlen fedése van a lakknak két rétegben is. Az egyik kezem körmeire figyelmetlenül nem raktam fedőlakkot, fél napos nem volt az alkotás, mikor a mosogatás elbánt az említett öt ujjvég színeivel. Alkalomra megfelelő, pár órát kibír, de hétköznapi használatra nem strapabíró. Leárazva vettem, féláron, annyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Stenico

2020. november 2.

Lilás-rózsaszín árnyalatot szereztem az ALDI-ból, ami azonban felkenve már olyan sötét volt, hogy majdnem bordó. Viszont 2 rétegben, fedőlakkal simán kibírt 4 napot, ami nálam rekord.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

NeonPink

2020. augusztus 6.

3 csillagot adok neki (mobilról nem enged csillagozni)

Nagyon tetszettek a színek, egy rózsaszínes-barackos árnyalatot választottam ami felkenve kissé sötétebb és inkább már csak rózsaszínes. Természetesen mint mostanában a legtöbb körömlakk nem fed rendesen egy rétegben akkor sem ha vastagabban viszem fel. Elég folyékony de nem az a kellemetlenül folyik szerte szét kategória. Az ecsete elég bumszli így többet visz fel ha nem figyelünk viszont le van kerekítve ami nagyon előnyös és praktikus, szebben lehet felvinni a lakkot, főleg a sarkoknál. Azt hittem, hogy még nem száradt meg mert puha volt a felső réteg de kiderült, hogy pár óran belül tökeletesen (!!!) megszáradt.

Ami nálam nagy negatívum, hogy 4 napot se bírt ki, elkezdett pattogzani ami más körömlakkoknál 1 hét után jelentkezik. Ilyen áron ez elfogadhatatlan. Sajnálom, mert ha kibírt volna 5-7 napot akkor szívesen vettem volna több színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

3 csillagot adok neki (mobilról nem enged csillagozni)

ZsofiaJazmin

2020. május 13.

Az 550-es számú, "guest star" fantázianévre hallgató lakkot próbáltam ki. A színe csodaszép, pont az a piros, amit a legjobban szeretek. Viszont nagyon hamar lepattogzik, hiába kenem le fedőlakkal. Még a legolcsóbb miss sporty lakkok is tartósabbak ennél. Másnapra csúnyán lepattog a körmeim végén, harmadnapra már nagyon igénytelennek tűnnek a kezeim ezzel a lakkal. A színe miatt adok 3 csillagot. Egy majdnem 1000 forintos körömlakktól azért elvárná az ember, hogy 4-5 napig kitartson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

byhero

2019. augusztus 28.

Szép színek vannak és nagyon tartósak. Az ára kicsit sok nekem, de megéri mert hajmosásnál sem kopott le.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

SunnySide

2019. augusztus 8.

060-as happy bride árnyalatot vettem meg, mert az üvegcsében és a boltban is barackos árnyalata volt, azonban a termék maga egy igazi neon/rikítós rózsaszín, ami amúgy jól néz ki, de hozzám és a személyiségemhez egyáltalán nem illik. Adtam neki 2 esélyt is, mert nagyon tartós. Ezelőtt kb. 2-3 napig voltak vállalhatóak a körmeim a mindennapos mosogatás és takarítás mellett, ezzel viszont akár 4-5 napot is kibír. Nagyon sajnáltam, hogy ennyire melléfogtam, de tuti újraprobálkozom majd, mert a P2 Nude Benefit körömlakk is hasonlóan tartós. Remélem a többi szín valóban úgy néz ki, ahogy az üvegcsében, de mindenesetre oda kell figyelni, meg kell vizsgálni természetes fénynél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Raikiky

2019. június 1.

Eddigi legjobb körömlakkom. Nem szoktam kímélni a körmeimet így nem csoda, hogy a legtöbb körömlakk (még a drágábbak is) pár nap után vállalhatatlanok. Ez viszont akár 7 napig is tűrhetően néz ki ráadásul nem is teszi tönkre alatta a körmömet. Egy gondom van, hogy nem sikerül elhasználni ezt sem teljesen mert időelőtt beszárad, de ezért nem vonok le mert lehet csak én csinálok valamit rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

veronka052194

2019. április 30.

Nagyon tuti körömlakk! a 'cute girl' színt választottam....Nagyon rég kerestem ilyen nude árnyalatot és leértékelve 500ft volt:) a többi szín nekem annyira nem tetszik, de ez az egy a kedvenc és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

szeliger

2018. december 14.

380 bathtub captain, egy nagyon mély, sötétkék szín. Ez úgy volt, hogy a karácsonyi bevásárlás során betévedtem egy Pandora üzletbe is és az egyik eladólánynak egy gyönyörű, mélykék lakk lakk volt a kezén, ami még apró csillámokat is tartalmazott és a lakk csodás voltát az üzlet LED-es fénye nagyszerűen kiemelte. Abban a pillanatban tudtam, hogy ilyen kell nekem, de nem fogok ezért több ezer forintot kiadni, így az olcsóbb kategóriában fogok keresgélni. Így találtam rá a p2 éjkék lakkjára, amiben csillámok ugyan nincsenek, de a színbe teljesen beleszerelmesedtem.
Az ecset béna. Nagyon béna, hiába a szélesebb kialakítás, nem fekszik fel a körmön rendesen, többedik húzásra sem festette be a körmöm szélét, kell egy kis türelem a lakkozáshoz és az üvegbe is többször vissza kell nyúlni. A lakk egy rétegben nem fed rendesen, legalább két réteg elengedhetetlen, én itt meg is állok, mert kell még alaplakk és fedőlakk is. Alaplakk azért, mert ilyen sötét színnél nem kockáztatom, hogy lemosás után feketék legyenek több napon át a körmeim. Fedőlakk pedig azért, mert amióta rátaláltam a Sally Hansen Ista-Dri fedőlakkjára, csak akkor mondok le róla, ha nem fényes felületű lakkal lakkozok: extra fényt is ad, a lakk is tartósabb lesz és még a száradást is begyorsítja. Olyan is lett az egész, amilyennek elképzeltem, nagyon fényes és szerintem szuper csini. Hozzá kell tennem, hogy soha nem viseltem még ilyen sötétkék lakkot, de hát minden eljön egyszer. Az eredményben vitathatalanul nagy része van a fedőlakknak, ugyanakkor az már megvolt itthon, így tényleg ezer forint alatt jutottam hozzá az elképzelt manikűrhöz.
Nagy előny a polcon a hatalmas színválaszték, tényleg sok-sok színben láttam kirakva ezeket a lakkokat. Az ecseten ugyanakkor jócskán lenne még mit javítani, egy kis odafigyeléssel azért szép lakkozást lehet vele varázsolni, így minden jóindulatot beletéve megy tőlem négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

vkata96

2018. december 4.

A Wonder Woman árnyalatot szereztem be akciósan. Színre, állagra és tartósságra is nagyon jó, egy dolgot kifogásolnék, az ecsetét. Lehet, hogy az enyém selejtes, de olyan, mintha meg lenne csavarodva, mármint hogy nem lapos. Így egy kicsit nehéz vele dolgozni, de egyébként minden más szempontból jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.