p2

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású körömlakk, mely hosszan tartó, magasfényű, jól fedő és tökéletes színt biztosít. Az ecsete lehetővé teszi a csíkozódás nélküli alkalmazását a gyors és tökéletes eredményért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

byhero

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 28.

Szép színek vannak és nagyon tartósak. Az ára kicsit sok nekem, de megéri mert hajmosásnál sem kopott le.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

SunnySide

2019. augusztus 8.

060-as happy bride árnyalatot vettem meg, mert az üvegcsében és a boltban is barackos árnyalata volt, azonban a termék maga egy igazi neon/rikítós rózsaszín, ami amúgy jól néz ki, de hozzám és a személyiségemhez egyáltalán nem illik. Adtam neki 2 esélyt is, mert nagyon tartós. Ezelőtt kb. 2-3 napig voltak vállalhatóak a körmeim a mindennapos mosogatás és takarítás mellett, ezzel viszont akár 4-5 napot is kibír. Nagyon sajnáltam, hogy ennyire melléfogtam, de tuti újraprobálkozom majd, mert a P2 Nude Benefit körömlakk is hasonlóan tartós. Remélem a többi szín valóban úgy néz ki, ahogy az üvegcsében, de mindenesetre oda kell figyelni, meg kell vizsgálni természetes fénynél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Raikiky

2019. június 1.

Eddigi legjobb körömlakkom. Nem szoktam kímélni a körmeimet így nem csoda, hogy a legtöbb körömlakk (még a drágábbak is) pár nap után vállalhatatlanok. Ez viszont akár 7 napig is tűrhetően néz ki ráadásul nem is teszi tönkre alatta a körmömet. Egy gondom van, hogy nem sikerül elhasználni ezt sem teljesen mert időelőtt beszárad, de ezért nem vonok le mert lehet csak én csinálok valamit rosszul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

veronka052194

2019. április 30.

Nagyon tuti körömlakk! a 'cute girl' színt választottam....Nagyon rég kerestem ilyen nude árnyalatot és leértékelve 500ft volt:) a többi szín nekem annyira nem tetszik, de ez az egy a kedvenc és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

szeliger

2018. december 14.

380 bathtub captain, egy nagyon mély, sötétkék szín. Ez úgy volt, hogy a karácsonyi bevásárlás során betévedtem egy Pandora üzletbe is és az egyik eladólánynak egy gyönyörű, mélykék lakk lakk volt a kezén, ami még apró csillámokat is tartalmazott és a lakk csodás voltát az üzlet LED-es fénye nagyszerűen kiemelte. Abban a pillanatban tudtam, hogy ilyen kell nekem, de nem fogok ezért több ezer forintot kiadni, így az olcsóbb kategóriában fogok keresgélni. Így találtam rá a p2 éjkék lakkjára, amiben csillámok ugyan nincsenek, de a színbe teljesen beleszerelmesedtem.
Az ecset béna. Nagyon béna, hiába a szélesebb kialakítás, nem fekszik fel a körmön rendesen, többedik húzásra sem festette be a körmöm szélét, kell egy kis türelem a lakkozáshoz és az üvegbe is többször vissza kell nyúlni. A lakk egy rétegben nem fed rendesen, legalább két réteg elengedhetetlen, én itt meg is állok, mert kell még alaplakk és fedőlakk is. Alaplakk azért, mert ilyen sötét színnél nem kockáztatom, hogy lemosás után feketék legyenek több napon át a körmeim. Fedőlakk pedig azért, mert amióta rátaláltam a Sally Hansen Ista-Dri fedőlakkjára, csak akkor mondok le róla, ha nem fényes felületű lakkal lakkozok: extra fényt is ad, a lakk is tartósabb lesz és még a száradást is begyorsítja. Olyan is lett az egész, amilyennek elképzeltem, nagyon fényes és szerintem szuper csini. Hozzá kell tennem, hogy soha nem viseltem még ilyen sötétkék lakkot, de hát minden eljön egyszer. Az eredményben vitathatalanul nagy része van a fedőlakknak, ugyanakkor az már megvolt itthon, így tényleg ezer forint alatt jutottam hozzá az elképzelt manikűrhöz.
Nagy előny a polcon a hatalmas színválaszték, tényleg sok-sok színben láttam kirakva ezeket a lakkokat. Az ecseten ugyanakkor jócskán lenne még mit javítani, egy kis odafigyeléssel azért szép lakkozást lehet vele varázsolni, így minden jóindulatot beletéve megy tőlem négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

vkata96

2018. december 4.

A Wonder Woman árnyalatot szereztem be akciósan. Színre, állagra és tartósságra is nagyon jó, egy dolgot kifogásolnék, az ecsetét. Lehet, hogy az enyém selejtes, de olyan, mintha meg lenne csavarodva, mármint hogy nem lapos. Így egy kicsit nehéz vele dolgozni, de egyébként minden más szempontból jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Lina14

2018. november 10.

a white liar árnyalt van meg ami egy nagyon világos nude. egy rétegben nem sokat fed, de 2vel már teljesen egyenlete, telt színe van. a finise géles, fényes, a száradás gyors. nekem 2-3 napig van fönt egy-egy manikűr, addig hiba nélkül bírta, pedig egész nap körömmel gépelek a munkahelyen. a többi színt is megnézem magamnak később.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

QueenOfDisaster

2018. október 29.

Anya véletlenül ezt a lakkot vette meg nekem a kiszemeltem helyett. Azt kell mondjam, elég szerencsés tévedés volt. Azóta ha tudom, hogy olyan hetem lesz, mikor valami miatt biztos, hogy nem lesz időm kijavítgatni, ha kopni kezd, mindig ezt használom. Egy rétegben sem fed rosszul, bár néhol egy picit áttetsző, szóval inkább két réteggel használom. Minimális kopással kibír egy hetet a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

pilleriin

2018. október 28.

A leaf horder nevű árnyalat repült a kosaramba, mert ez a zöld a szerelmem. Híg, gumis, fura, nagyon lassan szárad, folyik össze-vissza, alig tudom használni. 1 réteg átlátszik, 2 réteg meg már sok, körömvégekről már pár óra után jön lefelé, meg belenyomódik minden. Csalódás. 2 csillag, mert gyönyörű ez a zöld.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

WednesdayAddams

2018. október 26.

Eddig műkörmöm és/vagy géllakkom volt mindig, de kezdett elegem lenni belőle, hogy nagyjából 4-5 napig szép, és utána elkezd lenőni, amit ki nem állhatok, ráadásul 3 hét alatt mindig rá is untam az adott színre.
Így aztán itteni vélemények alapján esett a választásom erre a lakkra, és nem kellett csalódnom. Valóban szép fényes, tartós, már-már géllakk hatású. Szépen fed és terül, egy rétegben sem csíkos, de az igazi géllakk-effektért én két rétegben kenem fel, ilyenkor a sűrűbb állaga miatt tényleg minden kis barázdát feltölt, és gyönyörű sima lesz a felülete a körömnek, pont mintha körmös csinálta volna.
Fedőlakkal gond nélkül fentmarad 6-7 napig, és végig szép fényes marad, nem tompul a színe. Eddig három árnyalat boldog tulajdonosa vagyok ( My Dear, Distress Damsel, Wonder Woman), de garantáltan bővülni fog a kollekcióm több színnel is.
A Wonder Woman árnyalatot mindenkinek meleg szívvel ajánlom így a hidegebb időszakra, a leggyönyörűbb mályvás-burgundis-lilás, kissé megfoghatatlan őszi szín, amit valaha láttam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.