Kövess minket Instagramon is! :)


Pacifica Purify Coconut Water Cleansing Wipes
Ár: | Az ár hiányzik. Feltöltöm | Kategória: | Lemosók, Tonikok | |||
Kiszerelés: | Hiányzik. Feltöltöm | Bőrtípus: | Minden | |||
Lelőhely: | online | Bőrprobléma: | -- |
A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 14.
Ár: | Az ár hiányzik. Feltöltöm | |
Kiszerelés: | Hiányzik. Feltöltöm | |
Lelőhely: | online | |
Kategória: | Lemosók, Tonikok | |
Bőrtípus: | Minden | |
Bőrprobléma: | -- |
TERMÉKLEÍRÁS
Kókuszvízzel átitatott természetes törlőkendő, mely gyengéden tisztítja meg az arcot, eltávolítja a bőrről a felesleges olajat, szennyezőanyagokat és a sminket. A benne levő papaya, természetes hámlasztó, felélénkíti a bőrt és eltávolítja az elhalt sejteket, az aloe vera és a körömvirág pedig megnyugtatja az irritált bőrt.
Kiszerelés: 30 db
ÖSSZETEVŐK (INCI)
Water / Aqua
,
Decyl Glucoside
ti
,
Glycerin
h
0
0
,
Cocos Nucifera (Coconut) Water
,
Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
eo I h I gy
,
Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract
,
Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
gy
,
Polysorbate 20
ti I eu
0
0
,
Citric Acid
kh
,
Phenoxyethanol
ta
,
Potassium Sorbate
ta
,
Sodium Benzoate
ta
,
Parfum/Fragrance
i
Helia-D Classic Éjszakai Hidratáló Krém
TiriaValaha volt legjobb éjszakai krémem. Sűrű, de hihetetlenül könnyen beszívódik, az illata finoman gyógynövényes, cseppet sem tolakodó. Reggelre üde, matt bőrrel ébredek. Nagyon szeretem.
krémajánló
Igazi kis gourmand törlőkendő, extraszép csomagolásban, szép összetevőkkel és finom illattal, de inkább mondanám különlegesnek, mint csodaszernek.
Mindennapi használatra sajnos nem való, egyrészt kicsit magas az ára, másrészt csak a minimálabb sminkeket szedi le gond nélkül, szóval nekem ez ilyen kis nyaralásra vitt kényeztető darab lett, és arra tökéletes is volt.


Igazi kis gourmand törlőkendő, extraszép csomagolásban, szép összetevőkkel és finom illattal, de inkább mondanám különlegesnek, mint csodaszernek.
Mindennapi használatra sajnos nem való, egyrészt kicsit magas az ára, másrészt csak a minimálabb sminkeket szedi le gond nélkül, szóval nekem ez ilyen kis nyaralásra vitt kényeztető darab lett, és arra tökéletes is volt.


Ez az a termék, aminek tökéletesen olyan illata van, mint a kókusz illatú Barbie babámnak! :") Imádom!
Amúgy egy kendő nem elég a teljes smink eltávolításra, szemsminkre tuti nem, én nyaralásra viszem magammal frissítőkendőnek, arcra, testre, mert a csomagolása ritka masszív, és mérete mégis táskabarát.
Pozitívumai a gyönyörű összetevők & csomagolás mellett az, hogy egy a fini illat hosszantartó, és a táskádat is beillatosítja a zárt csomagoláson át. :)
A kendők mérete kellő vastagságú, és nagyságú, nem szakad, egyedül a kb 75%-os sminkeltávolítás miatt duzzoghatok.
Nem irritál, egyenlőre nem okoz pattanásokat. Kellemesen puhítja a bőrt, minimálisan hidratál.
iHerbről rendeltem kb 1400 Ft-ért.


Ez az a termék, aminek tökéletesen olyan illata van, mint a kókusz illatú Barbie babámnak! :") Imádom!
Amúgy egy kendő nem elég a teljes smink eltávolításra, szemsminkre tuti nem, én nyaralásra viszem magammal frissítőkendőnek, arcra, testre, mert a csomagolása ritka masszív, és mérete mégis táskabarát.
Pozitívumai a gyönyörű összetevők & csomagolás mellett az, hogy egy a fini illat hosszantartó, és a táskádat is beillatosítja a zárt csomagoláson át. :)
A kendők mérete kellő vastagságú, és nagyságú, nem szakad, egyedül a kb 75%-os sminkeltávolítás miatt duzzoghatok.
Nem irritál, egyenlőre nem okoz pattanásokat. Kellemesen puhítja a bőrt, minimálisan hidratál.
iHerbről rendeltem kb 1400 Ft-ért.


Fontos hatóanyagok a krémben
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) ExtractHidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid
Emolliensek: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Decyl Glucoside, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Összetevők megmagyarázva
A víz. A leggyakoribb kozmetikai összetevő, általában az INCI listák első helyén szerepel, vagyis a legtöbb krém fő összetevője. Oldóanyag a többi összetevő számára, és hidratáló hatású (ha már benne van a bőrben, kívülről szárító). A kozmetikumokban legtöbbször deionizált vagy tisztított vizet (ásványi sóktól megtisztított víz) használnak, hogy biztosítsák a termék tisztaságát. A tisztított vizet a következő eljárások valamelyikével, vagy azok kombinációjával nyerik: desztillálás, deionizálás, mebrán szűrő alkalmazása (fordított ozmózis vagy nanofilter), electrodialízis. A vízben lévő oldott száraz anyag tartalom bármely eljárás alkalmazása esetén 10mg/l érték alatt marad, a kozmetikai iparban 1mg/l alatti érték jellemző.
Felületaktív anyag (surfactant), emulzió stabilizáló, gyengéd tisztító. Viszonylagos gyengédsége ellenére jól habzik.
Vízmegkötő. Állati és növényi zsírokban egyaránt megtalálható, bőrazonos (skin-identical, azaz a mi bőrünkben is megtalálható) anyag. Kivonható természetes anyagokból, de előállítható mesterségesen is. Rendkívül jó vízmegkötő, a bőrön használva képes kivonni a vizet a bőr alsó rétegeiből, növelve ezzel a bőr felszíni rétegében található vízmennyiséget. A túl sok (vagy tömény) glicerin azonban szárító hatású lehet, mivel a bőr felső rétegeiből a víz könnyen elpárolog (transepidermal water loss). Éppen ezért a glicerint (és más vízmegkötő anyagokat is) mindig más lágyító (emollient) anyagokkal kell kombinálni.
Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .
A papaja gyümölcsének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A kozmetikumokban általában 5-10%-os koncentrációban használatos. Enzimdús összetevő, enyhe bőrhámlasztó és tisztító hatást is tulajdonítanak neki.
Az orvosi körömvirág kivonata. A körömvirágnak számos pozitív hatása van a bőrünkre, antibateriális, gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, bőrápoló tulajdonságú. Kozmetikumokban mindezen hatások együtteséért alkalmazzák, noha a hivatalos megfogalmazás szerint csak bőrápolónak nevezik. Gyakorlati tapasztalatok szerint nagy koncentrációban alkalmazva az igénybe vett bőrt kiválóan regenerálja. Használatakor vigyázzunk a fészkesvirágzatúakkal kapcsolatos allergiákra.
Emulgeálószer, felületaktív anyag.
Citromsav, melyet elsősorban a krémek pH-értékének a szabályozására használnak (hogy ne legynek túl lúgosak). Természetes tartósítószer is egyben. Az élelmiszeriparban is használt ízesítőként (savanykás ízű).
Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló. Világszerte engedélyezett a használata legfeljebb 1%-os koncentrációban. Bár a kozmetikumokban használt verzió csaknem mindig mesterségesen előállított, a Phenoxyethanol a természetben is megtalálható, például a zöld teában. (forrás)
Élelmiszerekben (E202) és kozmetikumokban egyaránt használt tartósítószer. Önmagában viszonylag gyenge a baktériumok elleni hatása, így szinte mindig más tartósítószerekkel kombinálva (pl. Sodium Benzoate) használják.
A benzoesav nátrium sója, melyet tartósítószerként használnak. Főleg gombák ellen hat. Önmagában viszonylag gyenge a baktériumok elleni hatása, így szinte mindig más tartósítószerekkel kombinálva (pl. Potassium Sorbate) használják.
Illatanyag, mely az amerikai termékek címkéjén Fragrance, míg az európai termékek címkéjén Parfum néven szerepel. Ez alatt a kifejezés alatt természetes vagy mesterséges illatanyagok egy meg nem határozott keverékét kell érteni. A magas EWG pontszámot elsősorban annak köszönheti az általános "illatanyag" megnevezés, hogy nem lehet pontosan tudni, hogy mit is takar. Az illatanyagok az egyik leggyakoribb allergizáló szerek a kozmetikumokban. Az EWG szerint továbbá contact dermatitist (a bőr allergiás reakciója) és légzőszervi problémákat is okozhatnak.
Helia-D Classic Éjszakai Hidratáló Krém
Valaha volt legjobb éjszakai krémem. Sűrű, de hihetetlenül könnyen beszívódik, az illata finoman gyógynövényes, cseppet sem tolakodó. Reggelre üde, matt bőrrel ébredek. Nagyon szeretem.
Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
Könnyen felszívódó krém, kellemes, visszafogott illattal. Azonnal hidratál és nem hagy ragacsos érzetet.
Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Számomra igazi csodaszer! Amikor elkezdtem használni, a hajhullásomat nagy mértékben csökkentette, azóta pedig szinte alig hullik a hajam. Szerencsére a fejbőrömet sem irritálja és nem zsírosodik tőle a hajam.
Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Imádom a pumpás kiszerelését, lágy krémes állagú gyorsan beszívja a bőr és táplál, nem ragacsos a bőröm. Hosszú ideje kerestem ilyen tökéletes terméket! Az illata édeskés, nem tolakodó.