Pacifica

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   $16
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a multifunkcionális szérum az antioxidánsként oly nagyra becsült C-vitamint tartalmazza moszattal, vörös algával, zöld algákkal, hialuronsavval, kurkumával és zöld teával. Segítséget nyújt a kék fény elleni küzdelemben, és támogatja a ragyogóbb, feszesebb, egészségesebb megjelenést.

• Stabilizált C-vitamin (Ethyl Ascorbic Acid): Világosító, antioxidáns, aktiválja a bőr egyenletes ragyogását.
  • Aonori (ehető zöld alga) kivonat [Monostroma Nitidum Thallus (green algae) extract]: Rhamnan sulfate tartalmú kivonat, ami egy szulfatált poliszacharid, hialuronidáz inhibitor aktivitással.
  • Zöld tea kivonat [Camellia Sinensis (green tea) leaf extract]: Epigallokatekin-gallát tartalmú antioxidáns.
  • Kétszeresen fermentált fekete tea kivonat (Saccharomyces/Xylinum/Black tea ferment): Elsődlegesen anti-glikációs hatású, de javítja is a bőr általános minőségét azáltal, hogy fokozza a bőr simaságát, ragyogását és színét.
  • Campo® Siddha Indra Neelam Yenai [Melia Azadirachta Leaf Extract (30%), Melia Azadirachta Flower Extract (25%), Amino-Esters-1 (20%), Coccinia Indica Fruit Extract (10%), Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract (5%), Aloe Barbadensis Flower Extract (3%), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (2%), Lawsonia Inermis (Henna) Flower/Fruit/Leaf Extract (1%), Ocimum Sanctum Leaf Extract (1%), Ocimum Basilicum (Basil) Flower/ Leaf Extract (1%), Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract (1%), Corallina Officinalis Extract (1%)]: Természetes kék színezék, ezen kívül hidratál és UV-fény elleni védelmet is nyújt.
  • Mikroműanyagoktól és oldható mesterséges polimerektől mentes

Vegán

momo

2020. november 15.

Update: Most, hogy egy ideje elfogyott a 2. üveg is és nem használom, nagyon is jól látom, mire is volt jó. Egyrészt sokkal ritkábbá váltak a gyötrő pattanások, másrészt sokkal-sokkal egészségesebb, szebb, tömörebb megjelenésű bőrt eredményezett. Kiváló termék, az eddigi legjobb szérumom, egyetlen dolgot tudok felróni - emiatt pontlevonás nem jár -, hogy a beszerzése macerás.

Egy üvegen vagyok túl. Nagy bajban voltam, mert a kedvenc C-vitaminos szérumomat (amit krémnek használtam) kivonták :( Helyettesíteni szerettem volna valamivel, amiben stabil c-vitamin van és ami viszonylag megfizethető. Az összetevők alapján keresgélve jutottam el ehhez a szérumhoz, amikor pedig megláttam, hogy csaktom töltötte fel, azt mondtam: YESS. Ráadásul a rendelésemhez kellett még valami az ingyenes szállításhoz, így ez a csillagok olyan együttállása volt, ami után egy pillanatig nem volt bűntudatom a költekezés miatt. A szérum enyhén kék. Nem az üvege, hanem maga a szérum. Az illata olyan, mint azoknak a kis gyümölcsös, puffasztott rizses rágcsálnivalóknak (zizi?). A megjelenése kedves, gyorsan, szinte már túl gyorsan beszívódik, így nagyon gyorsan kell dolgozni. Ennek megfelelően gyorsan fogy, nekem a 29 ml napi kétszeri használattal kb. 1,5 hónapra volt elég, bár én a nyakamra is kentem. A hatása? Na az nincs. Egyszerűen nem látok semmilyen változást a bőrömön, nem lett rosszabb, nem lett jobb, nem zsírosít, nem szárít, mintha vizet kenegettem volna. Hozzá kell tennem: elég masszív rutinba építettem be, így azért nem olyan könnyű nagyot villantani. Egyelőre - tekintettel az impresszív összetevőkre - adok 3 csillagot és a 2. üveg után visszajövök update-elni. Mert van egy 2. üveg is, nem bírva magammal, egy kuponnal, meg a fizetésnappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Az aloe vera növény virágából származó kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionló hatású összetevő.