Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: vörös áfonya, vörös bors, tamarind

Szívjegyek: fekete ibolya, kakaó, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, vanília, massoia kéreg

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Húúúúúú, másik gimis parfümöm, első randik támogatója:)
Számomra komolytalan már, mármint inkább komolyabb parfümökkel kísérletezek, mivel ezt nagyon fiatalon, gyerekként viseltem, és megannyi emléket hordoz magában megszeretném hagyni ennek, de csak jót tudok mondani róla.
Búja, igazi élettel teli parfüm. Randikhoz jó választás a gimis korosztálynak.
Lehet egyszer újra veszem majd nosztalgia gyanánt, mert még most is nagyon finom illatnak tartom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Húúúúúú, másik gimis parfümöm, első randik támogatója:)
Búja, igazi élettel teli parfüm. Randikhoz jó választás a gimis korosztálynak.

Lilu003

2019. június 4.

Az egyik legkedvesebb parfümöm, 20-as éveim meghatározó illata. Nyitása fűszeres-édes, később egy nagyon kellemes puha, vaníliás illattá szelídül. Dögös karakteres, sok közül felismerhető, esti viseltre a legtökéletesebb. Nők és férfiak egyaránt mindig megdicsérik, ha ezt az illatot viselem. Rengeteg emlék fűz hozzá, jó érzéssel gondolok rá. Nagyon szeretem, legtöbbször vásárolt parfümöm. Szerintem ez az az illat, ami szinte mindenkinek tetszik. Tartóssága EDT létére jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Blackxentric

2019. május 26.

Már régóta kívánságlistás volt nálam. Egy kedves krémmániás eladótól vettem belőle kb. 20 ml-t üvegében. Nagyon tetszik az illata. Kellemes, vagány, fiatalos. Tartóssága nekem megfelelő, egész nap érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Kriszcsu93

2019. május 22.

Évek óta ezt használom, imádom! Az illata is nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Évek óta ezt használom, imádom! Az illata is nagyon tartós.

kicsispenot

2019. április 17.

Örök kedvenc a kellemes, finom nőies illatával. Szerintem megunhatatlan. Csak azt sajnálom, hogy minden 5. lányon ezt érzem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

cicaaholdrol

2019. február 26.

Én nem tudom, milyet sikerült nekem kifogni, de fújom, mint a bolond, és se én sem más nem érzi rajtam. Tehát nálam ez bukta.
Egyébként az illata kellemes és szerintem viszonylag kortalan (nem magam választottam, karácsonyra szerzemény).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

silence

2019. február 14.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt! Annak idején, 2010 környékén elhasználtam belőle 2 üveggel is, nagyon jól muzsikált rajtam.
Akkoriban bőrdzsekis, bakancsos korszakomat éltem, ez a parfüm pedig jól illett az összképhez.
Érdekes, mert fiatal koromban nem bírtam elviselni a rózsát egyik parfümömben sem, ez volt a legelső rózsát is tartalmazó illatom, amit szeretettel használtam. Valahogy a Black XS-ben a rózsa olyan szépen, harmonikusan vegyült egybe a többi édes, vaníliás-kakaós illatösszetevőkkel, hogy fantasztikusan dögös, figyelemfelkeltő összhatás bontakozott ki a bőrömön. Mindenki dícsérte is az illatom, amikor ezt használtam.
Tartóssága is szuper, a reggeli fújás estig tartott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Tartóssága is szuper, a reggeli fújás estig tartott.

mikkamakka75

2018. október 18.

Utòbbi időben fùjtam pàrszor a règi idők emlèkère.. de èn sem lettem ùjra harmincas, ahogy az illat sem jobb, mint akkoriban volt. Rajtam semmi édessèg, vanília nyomokban sem (na ezeket nem is bànom..), fűszer meg.. hàt ha a kakaò fűszer, akkor ja, fűszeres(ke) 😀 Az èn bőrömön ez egy fanyar àfonyàs szàraz kakaòs illat - röpke 1-2 òràn àt, azutàn màr csak egy szimpla kis "valami", egèszen bőrlözelben. Kellemeske, nem rossz, csak èppen nem is különösebben jò. A dögös meg aztàn plàne nem itt kezdődik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

nyuszo

2018. július 18.

Finom krémes már kifújáskor is, főleg a kakaó és a vanília érződik ki belőle..... sajnos a tartóssága nem túl jó, 1-2 óra alatt teljesen eltűnik a bőrömről! A hűvösebb idő nagyon jól áll neki....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Anie

2018. július 5.

Annyira finom, vagánycsajos az illata, hogy imádnám is, ha pár óra múlva nem menekülne el az az isteni illat. Ennyi pénzért igazán valami bomba erős illatot vár az ember. De mivel az illata valami észbontó megkapja a kegyelem ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.