Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: odzsika, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fejjegyek: vörös áfonya, vörös bors, tamarind

Szívjegyek: fekete ibolya, kakaó, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, vanília, massoia kéreg

Ár: 3000 Ft+szállítás , Eladó: boghyca
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ
Fújós/Üvegében Paco Rabanne Black XS
Ár: 1300/2400 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost utalást követően

kvin

2020. június 30.

Minden körülmények között viselhető nagyon kellemes nőcis illat. Nem túl kihívó, nem túl dögös, nem harsog, nem is billen a mérleg másik oldalára, nem lesz aranyos, kislányos, és semmiképp sem nagyasszonyos, vagy túl elegáns. Szinte korosztály nélküli, nőies enyhén fűszeres-fás alapú piros bogyós-kakaós illat. Nem tudom képekhez hasonlítani, de ez olyasfajta, amivel nem nagyon lehet mellélőni ajándékozáskor. Utálni nem hiszem, hogy lehet, mert nincs benne semmi olyan megosztó jelleg, max. nem lesz a kedvenc.
Az EDT-t próbáltam, rajtam ez haloványka lesz, - a 4 csillag ennek szól - , de tetszik maga az illat, ki kell próbálnom az EDP-jét is.
Alap-darab, amit évszaktól függetlenül szinte bármilyen körülmények között fel lehet fújkálni, kiöltözéshez vagy csak kapkodva, akár nappalra, akár estére és emiatt biztonsággal ajándékozható is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

pacsalia

2020. május 8.

Update2:
Kedvencem lett, az IGAZIM, signature illatom. Döbbenet hogy milyen imádattá és függőséggé nõtte ki magát a kezdeti közöny nálam! Persze úgy néz ki, hogy ezt is meg fogják szüntetni. :( Már elõre félek ettõl. Még van belõle két darab 50 ml-es üvegcsém, de már most nem a legegyszerűbb beszerezni sajnos. Ès gondolom az ára is drágulni fog a következő években.
Annyira finom, kakaós-vaníliás- fás- picit rózsás és nagyon enyhén fűszeres illat, szerintem hozzá foghatót soha nem fogok találni. Számomra az EDP ezesetben kicsit sem hiánypótló, kifújás után max 1-2 óra erejéig emlékeztet erre, aztán teljesen megváltozik a jellege, szillázsa, tartóssága.... :( Nagy csalódás nekem az EDP, el is adtam kB 3 nap után....
Ha valaki tud hasonmását ennek az EDT verziónak, akkor ne habozzon megosztani velem.

Update:
Azóta 2 év eltelt és ő lett az én igazim, az illat az életemben amit mindig igényelni/használni fogok. Nagyon én vagyok és nagyon megszerettem! Amíg tudom beszerzem újra és újra, hogy mindig legyen belőle a szekrényben.

Csak azért adok neki ötöst, mert a párom teljesen odáig meg vissza van tőle. Szexuálisan izgatónak találja..... :)
Én nem igazán érzek iránta szerelmet,sőt...úgy kb semmit! De azért a tartóssága tényleg kemény! :O :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Update2:

Update:

Dorka19770330

2020. február 28.

Furcsa módon, a képen látható üvegben nekem EDT volt. Kb két éve vettem, jó illata volt, de egyáltalán nem tartós. Közben Németországba költöztünk és gondoltam megveszem ugyanezt parfümben. Nem volt jó választás. Sokkal rosszabb az illata, a torkom kiszárad, a fejem megfájdul tőle. És nem tartósabb ez sem. Kidobtam egy rakás pénzt az ablakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

leila0803

2020. január 23.

A korabbi velemenyemet felul kell biralnom. Igen, megint csak papir alapjan alkottam eloszor.

Szoval ez az illat az egyik ismerosomet lengi korbe nap mint nap, es hihetetlenul finom. Nagyon kellemes, gyumolcsos, pacsulis illat. Karakteres, eros.

Igaz, nem igazan elegans vagy kifinomult, de van benne ennek ellenere valami, amitol viselni szeretnem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Húúúúúú, másik gimis parfümöm, első randik támogatója:)
Számomra komolytalan már, mármint inkább komolyabb parfümökkel kísérletezek, mivel ezt nagyon fiatalon, gyerekként viseltem, és megannyi emléket hordoz magában megszeretném hagyni ennek, de csak jót tudok mondani róla.
Búja, igazi élettel teli parfüm. Randikhoz jó választás a gimis korosztálynak.
Lehet egyszer újra veszem majd nosztalgia gyanánt, mert még most is nagyon finom illatnak tartom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Húúúúúú, másik gimis parfümöm, első randik támogatója:)
Búja, igazi élettel teli parfüm. Randikhoz jó választás a gimis korosztálynak.

Blackxentric

2019. május 26.

Már régóta kívánságlistás volt nálam. Egy kedves krémmániás eladótól vettem belőle kb. 20 ml-t üvegében. Nagyon tetszik az illata. Kellemes, vagány, fiatalos. Tartóssága nekem megfelelő, egész nap érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Kriszcsu93

2019. május 22.

Évek óta ezt használom, imádom! Az illata is nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Évek óta ezt használom, imádom! Az illata is nagyon tartós.

kicsispenot

2019. április 17.

Örök kedvenc a kellemes, finom nőies illatával. Szerintem megunhatatlan. Csak azt sajnálom, hogy minden 5. lányon ezt érzem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

cicaaholdrol

2019. február 26.

Én nem tudom, milyet sikerült nekem kifogni, de fújom, mint a bolond, és se én sem más nem érzi rajtam. Tehát nálam ez bukta.
Egyébként az illata kellemes és szerintem viszonylag kortalan (nem magam választottam, karácsonyra szerzemény).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

silence

2019. február 14.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt! Annak idején, 2010 környékén elhasználtam belőle 2 üveggel is, nagyon jól muzsikált rajtam.
Akkoriban bőrdzsekis, bakancsos korszakomat éltem, ez a parfüm pedig jól illett az összképhez.
Érdekes, mert fiatal koromban nem bírtam elviselni a rózsát egyik parfümömben sem, ez volt a legelső rózsát is tartalmazó illatom, amit szeretettel használtam. Valahogy a Black XS-ben a rózsa olyan szépen, harmonikusan vegyült egybe a többi édes, vaníliás-kakaós illatösszetevőkkel, hogy fantasztikusan dögös, figyelemfelkeltő összhatás bontakozott ki a bőrömön. Mindenki dícsérte is az illatom, amikor ezt használtam.
Tartóssága is szuper, a reggeli fújás estig tartott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Tartóssága is szuper, a reggeli fújás estig tartott.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.