Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. március 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű orientális-fás női illat.

Fejjegyek: vörös áfonya, rózsabors, tamarindusz

Szívjegyek: rózsa, ibolya, kakaó

Alapjegyek: szantálfa, massoia fa, fekete vaníliahéj

Lilu003

2019. május 26.

Több mint 10 évig volt az állandó illatom a Black XS, így izgatottan vártam miben lesz más ez az illat. Első kifújáskor nagyon meglepődtem, semmit nem éreztem! Hihetetlen volt számomra, hogy ennek a jellegzetes illatnak az edp-je hogy lehet ennyire gyenge. Második fordulónál határozottan éreztem, igazi Black XS érzés volt. Ugyanaz a fűszeresen édes, érzéki és nőies parfüm.Semmiben nem éreztem másabbnak az edt-nél, jó parfüm, de szinte teljesen ugyanaz,mint elődje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

KriszT89

2019. május 23.

Update: Imádom, abszolút nem bántam meg. Bárcsak lenne saját testápolója is.. :) :)

Mennyei finomság! :) Nekem nagyon hasonlít a Bruno Banani - Woman illatára (ami 10 évig kedvenc volt :) ), csak ez picit vaníliásabb, fűszeresebb. Tetszik, remélem hosszútávon is jóban leszünk, mert még csak ma kaptam meg :D :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

abicicaaa

2019. február 13.

Párom szavaival elve 'bézik', de kellemes illat. Sajnos en sem tudok ra mast irni.
Edes, kellemes illatocska. Nem volt valami tartos, es a szillazsa is gyengecske. Nem fogott meg.
Emlekeim szerint nagyon hasonlo az edt-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Emlekeim szerint nagyon hasonlo az edt-hez.

gergan

2018. október 29.

Nekem az, amire vártam. Az edt-t is imádtam, de kicsit tartósabbat szerettem volna. Megkaptam.Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 29.

nyuszo

2018. szeptember 22.

Az illatjegyek alapján nagyon ígéretesnek tűnt...már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam!
Kifújtam.....és semmi!
Szó szerint!
Nem éreztem semmilyen illatot!
Mintha vizet fújtam volna ki....
Egy esélyt még biztos adok neki kíváncsiságból....
Addig a szép üvegre és az izgalmas összetevők 'ígéretére' tudok csak csillagot adni.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Kifújtam.....és semmi!
Szó szerint!
Nem éreztem semmilyen illatot!
Mintha vizet fújtam volna ki....
Egy esélyt még biztos adok neki kíváncsiságból....