Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. január 14.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű orientális-fás női illat.

Fejjegyek: vörös áfonya, rózsabors, tamarindusz

Szívjegyek: rózsa, ibolya, kakaó

Alapjegyek: szantálfa, massoia fa, fekete vaníliahéj

Ár: 1600ft- 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

klau810614

2020. március 13.

Nagyon szeretem Paco Rabanne illatait és ez is finom de sajnos nem én vagyok , rajtam túl rózsás és tényleg olyan vagány illat . Tartóssága is rendben van ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

pacsalia

2020. március 7.

habár kifújáskor éreztem az EDT verzió jegyeit rendesen és ettől boldog is voltam mint állat, azért végül enyhén szólva is csalódás lett ez az illat nekem :( hatótávban, tartósságban, és végső soron összetételében sem közelíti meg az EDT verziót, ami azért fura, mert az ember azt gondolná, hogy az EDP verzió az egy erősebb változata az amúgy is brutál erős EDT-nek, na de nem, sőt! ez gyengusz, de nagyon :( valahogy más, nem csak gyengébb, de mintha a szívben és az alapban nem is az EDT szív és alap jegyei lennének! nem jártam utána de valami biztosan nem azonos, mert más a leszáradás alatt. oké, kifújáskor nagyon jön a kakaó, tényleg extrafinom és megtévesztően hasonlít is.. de 2 óra után nem csak másmilyen, hanem szinte eltűnik, míg az EDT-t másnap még érzem a ruhámon és a bőrömön zuhanyzás után is. maradok az EDT-nél, amíg be tudom szerezni, aztán nem tudom mi a fene lesz velem, mert rebesgetik hogy azt meg fogják szüntetni :'( én szerintem belehalok... azt hittem, ez pótolja majd számomra, de nem :'( nagyon szomi vagyok, és csalódott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

silence

2020. január 14.

A legelső Black XS nagy kedvencem volt 10-12 évvel ezelőtt (abból több üveggel is elfogyasztottam), majd a L’excess változatát is megvettem….. aztán egy ideig besokalltam tőlük, kísérletezős kedvem mindig újabb illatok felé sodort…
Kb. 1 hónapja bekattant ez az illat és vele együtt az emlékképek is, így úgy gondoltam, nosztalgia gyanánt beszerzem ezt a 2018-as EDP-jét.
Direkt nem teszteltem mielőtt megvettem, kíváncsi voltam mit rejt az újabb kiadás…..
Nem is csalódtam!
Kifújás után azonnal belém hasított a Black XS életérzés: fiatalság, vagányság, szárnyalás, szabadság, szerelem!
Az illat hamisítatlanul Black XS: vörös áfonya-rózsa-kakaó párosítás, szantálos-vaníliás alapokon.
Újbóli használatával kicsit vissza repülök a múltba, a 10-12 évvel ezelőtti bőrdzsekis, bakancsos, vagány nő korszakomba, ami sok szép emléket rejt…. Én sem hittem, de még mindig képes előhozni ugyanazt a feelinget, amit akkor éreztem…..! ❤︎

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem is csalódtam!

KriszT89

2019. november 5.

Update: Nagyon tetszik, különleges. A kifújáskor jelenlévő illat a kedvencem, érzéki, egy ici pici fanyarság van benne az áfonyától, de nekem ez tetszik a legjobban benne. Sajnos később ez a csavarja alább hagy, és a virágillat erősebb rajtam. De még így is majdnem tökéletes számomra. :) A tartóssága..hát én hol tartósnak érzem, hol nem, de összességében nem az az erőteljes illat.

Mennyei finomság! :) Nekem nagyon hasonlít a Bruno Banani - Woman illatára (ami 10 évig kedvenc volt :) ), csak ez picit vaníliásabb, fűszeresebb. Tetszik, remélem hosszútávon is jóban leszünk, mert még csak ma kaptam meg :D :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Ferita

2019. szeptember 20.

10 évig minden egyes télen elengedhetetlen darabja volt a parfümkollekciómnak az EDT-je.Tavaly,amikor megjelent az EDP meg sem szagoltam,mert már nem használtam egy ideje az EDT-t sem. Aztán idén az ősz közeledtével valahogy látóterembe került és fújtam a csuklómra belőle.Feltört ezernyi emlék,amit az illat okozott nekem.Nem volt kétségem,meg is rendeltem,de már ezt az újat,ugyanis nem érzek semmi különbséget közöttük.
A doboza gyönyörű,bársonyos bevonattal.Az illat továbbra is Én vagyok...<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

A doboza gyönyörű,bársonyos bevonattal.Az illat továbbra is Én vagyok...<3

abicicaaa

2019. február 13.

Párom szavaival elve 'bézik', de kellemes illat. Sajnos en sem tudok ra mast irni.
Edes, kellemes illatocska. Nem volt valami tartos, es a szillazsa is gyengecske. Nem fogott meg.
Emlekeim szerint nagyon hasonlo az edt-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Emlekeim szerint nagyon hasonlo az edt-hez.

gergan

2018. október 29.

Nekem az, amire vártam. Az edt-t is imádtam, de kicsit tartósabbat szerettem volna. Megkaptam.Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 29.

nyuszo

2018. szeptember 22.

Az illatjegyek alapján nagyon ígéretesnek tűnt...már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam!
Kifújtam.....és semmi!
Szó szerint!
Nem éreztem semmilyen illatot!
Mintha vizet fújtam volna ki....
Egy esélyt még biztos adok neki kíváncsiságból....
Addig a szép üvegre és az izgalmas összetevők 'ígéretére' tudok csak csillagot adni.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Kifújtam.....és semmi!
Szó szerint!
Nem éreztem semmilyen illatot!
Mintha vizet fújtam volna ki....
Egy esélyt még biztos adok neki kíváncsiságból....

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.