Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2013. május 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fiatalos, szexi és pimasz! Ezzel a három szóval tökéletesen körül lehet írni Paco Rabanne második legnépszerűbb parfümjét, a Black XS-t. Meglepő illatjegyeket használt a parfüm megalkotásakor, hiszen a Black XS-ben található praliné, fahéj és rózsafa leginkább női illatokban szokott szerepelni, de a Black XS többi alkotóelemével férfiasan fás-orientális parfümöt eredményez.

Összetevők: Citrom, kalamansi-mandarin, muskotályzsálya, bársonyvirág, fekete kardamom, fahéj, praliné, tolu balzsam, pacsuli, fekete ámbra, ébenfa, rózsafa

SPARXS

2018. december 25.

Egy kicsit szintetikus parfüm,amiben legalábbis az én bőrömön és orromnak egy szamócás jegy volt a domináló akkord! A parfüm egyébként eléggé édes, így ha nyáron használod és túlparfümözöd magad,akkor fojtogató lehet a hőségben!
A Byredo csinált egy parfümöt Black Saffron néven, ami hasonlít a Black XS-hez, viszont a szamócás jegy sokkal realisztikusabb és még van egy érdekes füstöt illatjegy is a parfümben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

barbusci

2018. május 6.

Páromnak vettem tavaly születésnapjára, azóta vett már magának kettőt . Függőség. Ez után semmi nem jó.
Abszolút újravevős, imádom illat. Tartós,nem illan el pár óra alatt, még egy év után is mindig megcsodálom, hogy mennyire jó, waaoo !!!
5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

5 csillag

ssz

2018. február 13.

A párom nagyon szereti a Paco Rabanne illatokat, ez volt az első amit használt, azóta még két félét is kipróbált már, amik talán még férfiasabb illatok, bár szerintem ez is az. Visszatérő illat nálunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Rhodesian Ridgeback

2017. augusztus 2.

Fiatalabb koromban szerettem. (18-20 évesen) Szerintem sokkal jobb illata van, mint a 1 Million-nak. Nem rég jutottam hozzá egy 100 millis kiszereléshez, persze kihagyhatatlan áron. Van benne valami, ami miatt nem nevezném tömegillatnak. A lányok eddig kivétel nélkül dicsérték.
Igazából 4 és fél csillagot adnék rá, de olyat nem lehet. Ezért marad az erős négyes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

innafiz

2017. június 1.

Nem ismertem ezt az illatot addig, amíg meg nem ismerkedtünk a párommal, és egyszer megmutatta, hogy ő ezt imádta, de nem találja sehol. (nem tudom miért, szerintem nagyon nem is erőlködött...:D) Aztán kapott tőlem egyet, mert húúú...hát... na.. tiszta, nem édes tucat illat, mint az arany nemis tudom milyen nevű paco rabanne. Biztonságban érzed magad mellette, minden magától értetődő, letisztult, de nem unalmas, baromi szexi, nem akar divat lenni, nem akar követni senkit, tisztában van magával és a képességeivel: ilyen pasihoz való. Azóta sem, soha senki máson nem éreztem. És meg tudok őrülni érte, amikor érzem rajta. (Egyébként is... :P de ez az illat, "bugyinedvesítő" már elnézést...:D)
Kár, hogy a nőije még csak nem is hasonlít rá... Pedig mennyire szeretnék egy ilyen parfümöt, ami csak egy icipicit nőiesebb.. Esetlen ha van ötletetek, ne fogjátok vissza magatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

kisbogyo1996

2017. május 7.

Ennel tokeletesebb ferfi parfumot el sem kepzelhetnek! Kilometerekrol kiszurom ha egy pasi ezzel van befujva. Szinte kesztetest erzek arra hogy megszaglasszam azt aki ezzel van befujva. Paromnak is folyamatosan veszem,mert imadom az illatat. Es o is meg van vele elegedve!! Nagyon tartos illat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

bvlgari

2017. január 24.

Szerintem semmi nőies nincs ebben a parfümben.. Nem tudom a nők akik irkálják mit gondolnak, de szerintem rossz parfüm alá írkálnak. Egyébként nem tudom melyek volt előbb, de az illata kb mint a Zara Goldnak. Amugy fasza illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

GNóri

2016. december 14.

Hát nekem ez az illat minden, csak nem férfias. A páromon borzasztó édes, már-már vaníliás-epres beütése van (pedig ezek nincsenek is az illatjegyek közt). Kis tizenéves, csőnadrágos, szolizós páwa fiúk illata lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Rebje

2016. december 7.

Imádom, igazi csábító parfüm. Ha megérzem a páromon rögtön megvadulok. Igazi dög mindent elhitet velem, minden bűnét elfelejteti, amint megérzem rajta ezt az illatot, totálisan hipnotizál. Nem egy hétköznapokra szánt parfüm, inkább különleges alkalmakra való

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

emeseee6

2016. október 8.

Kedvenc férfiparfümöm,iszonyat szexi illata van. És tartós, volt barátom használta este is érezni lehetett,ha reggel befújta magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citral, Cinnamal, Linalool, Coumarin