Paco Rabanne

Ár:   20 790 Ft és 29 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 2.

Ár:   20 790 Ft és 29 790 Ft

Fejjegyek: rózsa, rózsaszínbors

Szívjegyek: feketeribizli, körte, sorbet

Alapjegyek: kasmír, vanília, pacsuli

Ár: 28.000 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 1-szer próbált 80 ml-ből, Helyszín: Budapest Újpest, fizetés: Személyes átvétel , Foxpost
Paco Rabanne Olympea Blossom parfümszóróban
Ár: 5 ml/1500.- 10 ml/2500.- + szállitás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lizi333

Korcsoport: < 18
2022. április 3.

Az Olyméak közül nekem ez a kedvencem. Az üvege is illik a tartalomhoz. Tartós, csajos és szerintem irodában is jól viselhető. Gyümölcsös-virágos, friss, nyárra jó választás lehet. Mintha nyomokban emlékeztetne a Givenchy Irresistible edp (2020.), edt-re (2021.).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. április 3.

Rha

2022. január 27.

Update: Tulajdonosa vagyok 1 hónapja egy 30 ml-s példánynak. Nagyon szeretem, de csak alkalomszerűen használom, hogy sokáig tartson.

Egy gyári kis fújós alapján írom a véleményemet, de karácsonyra ezt fogom kapni a férjemtől.
Szóval édes, de nem az a fojtós. Szeretem benne a gyümölcsösségét, a vaníliát.
Mégis nem egy szokványos parfüm illat, megvan benne a plusz. Én inkább 30+ - os illatnak mondanám.
Álmodozó típus vagyok/voltam, aki a Nina Ricci Nina illatán ért feleséggé, anyává, de a Ninát már nem érzem magaménak, talán az Olympéa blossom lesz az új első számú illatom.
Tartóssága kb. 8 óra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 27.

Szóval édes, de nem az a fojtós. Szeretem benne a gyümölcsösségét, a vaníliát.
Tartóssága kb. 8 óra.

Ilona77

2022. január 26.

Csalódás volt...ahhoz képest, amennyire beharangozták. Fejillata kifejezetten fojtogató, édes, jellegtelen.
Szívillatban a rózsabors már kicsit feldobja a hatást. Leszáradás után emlékeztet a -valaha volt- Gucci Envy me-parfümömre.
Egyébként tartós...
(Ki fogom fújkálni, mert húzós ára volt, bár ajándékba kaptam. :)
Egyébként nyári illatnak alkalmasabb szerintem.

Update: megszerettem... reggel fújtam, este 7 van, most is érzem magamon. Persze ez az esti, fejillat számomra sokkal kellemesebb,mint a reggeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

Egyébként tartós...
(Ki fogom fújkálni, mert húzós ára volt, bár ajándékba kaptam. :)
Egyébként nyári illatnak alkalmasabb szerintem.

k001

2021. november 1.

Az Olympea Aqua számomra a PARFÜM, már évek óta semmi nem érhet a nyomába, így nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam ezt is. De nekem túl sok benne a bors :( De majd még azért teszek egy nekifutást hűvösebb időben is, hátha...
Update: tettem vele még egy próbát, de nem, hozzám nem illik. Egy tetkós, vagány csajra asszociálnék ezt az illatot érezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Vanylia

2021. július 31.

Nekem nagyon tetszik az illata, nyáron friss és kellemes. Kicsit testes illat, de ha kettőt fújok magamra az egész nap kitart. Tetszik, hogy napközben meg-meg érzem az illatát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Augmentin

2021. július 1.

Felszálltam a buszra, és megcsapott egy illat, ami belengte az egész jármüvet. Valami nagyon finom, és nem az a szokványos parfüm illat. A mögöttem ülő hölgy felől áradt az illat, és muszáj volt hátrafordulnom és megkérdezni. mi ez. Másnap rohantam a "D"-ba ,hogy kipróbálhassam, Valami isteni. Két nap múlva megint mentem, nem hagyott békén. Muszáj megvennem. Végre valami, ami MÉG nem jön szembe minden sarkon, Ráadásul eszméletlen tartós is 6 óra plusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

E2i99p

2021. május 15.

Imádom!
Nem az a cukros lötyi, mint a sima Olympea.. .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Imádom!
Nem az a cukros lötyi, mint a sima Olympea.. .

Forster

2021. március 24.

Jó illat lenne, csak olyan kis semmilyen szegény, hogy az már bosszantó. Egy százezredik semmi. Kis virágos, kellemeske, de 0 tartósság és még kisebb hatósugár. Ami pedig nem jellemző az Olympeákra. A többi jó, ez meg nagyon gyenge.És semmi Olympea nincs benne az biztos.Nagy csalódás, de úgy látszik, jobb ha megszokjuk, hogy most már tényleg ez lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

vadvirag919

2021. március 4.

Az eleje jól indul, majd átmegy egy kommersz nyilvános wc illatósítóba. Virágos, zavarni senkit nem fog, olyan kis kellemeske - ha túl tudjuk tenni magunkat az előbb említett párhuzamon. Csak ez nem Olympea (már megint... a Legend.től sem voltam elájulva).
Az üvege meg olyan kis giccses csiricsáré élőben, pedig a fekete virágok nélkül szép lenne. Nem kellett volna ennyire szájbarágósan dizájnolni azt h ez bizony virágos ám! Kíváncsian várom a következőt. Ha így haladunk, akkor valószínűleg pillecukros, vagy pralinés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Ppani

2021. február 19.

Kíváncsi voltam erre az újdonságra, nem rossz, de semmi extra. Mintha biztosra akartak volna menni, így megszületett egy újabb mai trendekbe illő illat, ezért megvenni nem fogom.Tartóssága rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.