Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 2.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Szívjegyek: feketeribizli, körte, sorbet

Alapjegyek: kasmír, vanília, pacsuli

Forster

2021. március 24.

Jó illat lenne, csak olyan kis semmilyen szegény, hogy az már bosszantó. Egy százezredik semmi. Kis virágos, kellemeske, de 0 tartósság és még kisebb hatósugár. Ami pedig nem jellemző az Olympeákra. A többi jó, ez meg nagyon gyenge.És semmi Olympea nincs benne az biztos.Nagy csalódás, de úgy látszik, jobb ha megszokjuk, hogy most már tényleg ez lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 24.

vadvirag919

2021. március 4.

Az eleje jól indul, majd átmegy egy kommersz nyilvános wc illatósítóba. Virágos, zavarni senkit nem fog, olyan kis kellemeske - ha túl tudjuk tenni magunkat az előbb említett párhuzamon. Csak ez nem Olympea (már megint... a Legend.től sem voltam elájulva).
Az üvege meg olyan kis giccses csiricsáré élőben, pedig a fekete virágok nélkül szép lenne. Nem kellett volna ennyire szájbarágósan dizájnolni azt h ez bizony virágos ám! Kíváncsian várom a következőt. Ha így haladunk, akkor valószínűleg pillecukros, vagy pralinés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Ppani

2021. február 19.

Kíváncsi voltam erre az újdonságra, nem rossz, de semmi extra. Mintha biztosra akartak volna menni, így megszületett egy újabb mai trendekbe illő illat, ezért megvenni nem fogom.Tartóssága rendben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Kyttana88

2021. február 15.

Valentin napra kaptam a páromtól, ő választotta. Igazából az összes olympeat ismerem, birtoklom. A sima Olympea télen nagy kedvencem, az Aqua edt pedig az egyik nyári kedvencem. Ez a flanker pedig tökéletes lesz tavaszra és kora őszre. Aki az Olympea édességét keresi benne az csalódni fog. Ez egy borsos, friss tavaszi parfüm, ami nem épp az édes kategória. Legalábbis én nem érzem annak-vanilía alapjegy ide vagy oda. Tartóssága jónak mondható. Igazi csajos szépség, Paco Rabanne minőségben. Én is bízom benne, hogy nem lesz túl felkapott, mert szeretnék benne sokat illatozni.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

ancus83

2021. február 11.

Annyira borsos, annyira jó!! Nekem tuti ez lesz az új tavaszi-nyári illatom. A papírcsíkon egy hete érződik az illata, szerintem a tartóssággal sem lesz gond. Valamire nagyon hasonlít.. 🤔 Rózsabors, rózsa két kedvencem, ezt az illatot nekem találták ki! 🙈 Remélem nem lesz tucatillat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)