Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 1973

Fej jegyek: kakukkfű, romaring, brazil rózsafa

Szív jegyek: tonkabab, levendula, muskátli

Alap jegyek: méz, ámbra, muszk, tölgymoha

Paco Rabanne Pour Homme EAU
Ár: 10800 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
Ár: 10000 , Eladó: raczrenike
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Kecskemét , fizetés: Banki átutalás, posta, szemelyes átvétel Kecskeméten
molnardokigergely

2014. május 14.

Megvettem, megszerettem. Az illata engem egy jó minőségű Earl Grey teára emlékeztet (amikor még a nem lefőzött teafüvet szagolgatom egy elegáns fémdobozban). Fura ezt így leírni, mert az összetevők közt sehol nincs megemlítve bergamott, mégis ezt érzem ebben. Kellemes fanyar, kissé régimódi parfüm. Az egyik kollégám azt mondta, hogy 90-es évek diszkó illata van, a másik azt hogy "kanszag". Hááát. :) Számomra uniszex!
A levendulát egyelőre nem érzem ki, az édesség (méz, tonka, pézsma) sem annyira markáns az alapban, igaz néhány óra múlva ott van az, de a fanyarság dominál véges-véges-végig-legalábbis rajtam.
Szerintem elég tartós, jól érezhető, nem hiszem, hogy sokat kéne egyszerre fújni belőle. Két spricc azt jónapot! Aki bírja mondjuk a CK One-t, az próbálja ki ezt is.

Time For Tea:

Ápdét: Már vagy fél éve használom, de nem lett igazán a szíven csücske. Az a bajom hogy a fanyarsága/nyersessége egy idő után sok nekem, így nem tudom napokig sem folyamatosan használni. Még mindig figyelemre méltó parfüm persze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Time For Tea:

Laci

2012. december 4.

Nagyon finom, igazi klasszikus illat, ez tény. De sajnos nem nekem teremtették. Az utazópack változatával sikerült megismerkednem úgy 2 évvel ezelőtt és nagyon gondolkodtam, hogy megvegyem-e, vagy ne. Nagyon aromás, férfias, igazi tisztaságillata van, melyhez kell egy igazi maszkulin kisugárzás, anélkül nem sokat ér. Megértelek Hanky, én is elgyengültem majdnem, de meghagytam ezt az igazán bátraknak, amilyen Te is vagy, lehet, hogy ettől a kontraszttól ennyire dögös rajtad ez a Paco. Megy rá az 5 csillag, természetesen, de Hanky ezeket ki kell próbálnod azonnal: CK One Shock For Him, Yves Rocher Voile D'Ambre és L'Occitane Eau de Baux. Kötelező házi feladat! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Eugenol, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Furfuracea (Treemoss) Extract, Citral, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.