Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2014. június 18.

Nagyon erősen pigmentált, intenzív matt színű, jól takaró mono kiszerelésű szemhéjfestékek. A Kashmir mono mindegyik árnyalata MATT. Jól tapadnak primer nélkül is, tartósak. Textúrájuk selymes, mint egy krémes festéknek, nem porzik, nagyon jó a takarása. A pigmentrészecskéket szilikon veszi körül, így ez megakadályozza, hogy a szín kifakuljon a szemen, nagyon tartós. Könnyű velük dolgozni, selyemproteint tartalmaznak, jól satírozhatóak. Nagyon finomra őrölt porok, melyek préselve vannak. Gyönyörű klasszikus árnyalatokban kaphatóak elegáns hófehér tégelyben. Barna, fekete, lazac, drapp, mustár, szilva stb. A fehér igazi hófehér, a fekete igazi koromfekete. Professzionális felhasználásra is javasolt.

Kiszerelés: 5 g

Paese Kashmir Mono Matt szemhéjpúderek
Ár: 500 Ft/db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
kesha420

2015. december 30.

Egy rendelés mellé járt ajándékba. Fehér színben választottam, mert barna szemhéjpúderből nálam annyi van, mint égen a csillag és azt hiszem, hogy jó minőségű fehér matt szemhéjfestéket találni nehéz. Nem vártam tőle sokat, viszont nagyon meglepett. Pigmentált, tartós, nem porzik. Elgondolkoztam rajta, hogy beszerzek belőle még párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

gilmorelany

2015. április 4.

2 színt szereztem be belőle: 614 (egy nagyon világos, fehéres szín) és a 674 (padlizsános, lilás szín).
Nagyon kevés is elég belőle, főleg a sötétből, mert nagyon jól pingmentáltak. Azt hittem a világosra, hogy nem fog látszani semmi a szememen, de amint ecsettel belementem, a fedőréteg alatt egy picit rózsaszínes szín bukkant elő meglepetésemre; nekem ez bejön.
Ez a két szín elég elüt egymástól, ezért egy közepes, fényes színt még szoktam a szemhéj közepére felrakni, de ettől függetlenül nagyon jó kombo ez a két szín.
A szaga nem a legjobb, a fehérnek kicsit iskolai festék szaga van :(, a csomagolása sem a legprofibb (szerintem könnyen szét fog törtni a teteje), pedig állítólag profi felhasználásra is alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

trixi89

2014. szeptember 20.

Beszereztem belőlük több árnyalatot egyszerre, első pillantásra sokkal szebbek voltak, mint amit vártam. Tényleg nagyon pigmentáltak, kevés is jól kiadja a színét a bőrön, tartós, nem kopik le hamar. Nem bántam meg, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

őzgida88

2014. július 9.

Imádom, nem porzik, nagyon jó a takarása, tartós és könnyű vele dolgozni.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 9.

Imádom, nem porzik, nagyon jó a takarása, tartós és könnyű vele dolgozni.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.

bodroska

2014. június 17.

Már egy ideje használom őket, így megértek a véleményezésre. Sikerült már egy teljes színskálával feltankolnom, mert azt kell mondjam, hogy nagyon-nagyon meg vagyok velük elégedve! Olyan árnyalatok, amik a natúr smink minden fogalmát megtestesítik. Végtelenül természetes, szép színárnyalatok! Felvitelkor porolnak, mint a matt szemhéjpúderek többsége, de ez kezelhető miniatűr probléma, mert a finish mindent kárpótol. Gyönyörűen összedolgozhatóak, Paint Pot-on a végtelen időkig a helyén maradnak, egész nap hozzák a reggeli intenzitást, szóval valóban pigmentált, tisztességes alapanyag. Nem egy Sleek intenzitást kell elképzelni, hanem egy mindennapi, igényes megjelenéshez szükséges szemhéjpúder-színskálát csupa csodás, természetes színárnyalattal. Nagyon-nagyon érzékeny a szemem és ez a szemfesték nem okozott irritációt. Ez külön plusz pont!
Lesz akinek baja lesz az egyszerű, csavarással nyíló kis tégellyel, mert nem az ergonómia gyöngyszeme, de legalább rendesen zár és igenis kezelhető a nyitása zárása ezzel a megoldással is széttördelés nélkül, csak meg kell szokni. Inkább legyen a külcsíny puritán, mint a belső lényeg, ami ennél a szemhéjpúdernél hozza a szintet rendesen. Nem egy szemhéjpúderral találkoztam már ami kívülről nagyon meggyőző volt, csak bár ne próbáltam volna ki...A kis fehér, egyszerű tégelye nekem még tetszik is. A púderok ára filléres kategória, ha ezt a szuper minőséget nézzük.
Mindenkinek ajánlom ezt a szemhéjpúdert, aki szereti a nude-os sminkeket. Applikátor nincs hozzá, de nekem ecsetes felvitellel lett a legjobb az eredmény. Gyönyörűen rétegezhető, eldolgozható.
A Make Up Plázáról rendeltem. Precízek, pontosak, mindent nagyon alaposan becsomagolnak és a befizetés napján késő délután már értesítenek is, hogy másnap fel lesz adva a csomag, ami óramű pontossággal érkezik mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Sminkakademia

2014. január 28.

Nagyon erősen pigmentált és valóban lemosásig fennmaradt, ezért a tartóssága tényleg szuper. Nagyon beváltak ezek a festékek és az áruk is baráti. A neon változatból is birtoklok néhányat és a natúr színekből is. A natúr színek is tényleg gyönyörűek és nem tűnik el a szememen a színe, hanem jól láthatóak. Újravásárlós termék, de mivel nagy mennyiségű, ezért lehet életem végéig elég lesz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Flamingo

2014. január 13.

Imádom!!! A minősége szuper, annyira pigmentált...nagyon jó! Egyetlen egy problémám, hogy a műanyag tégely amiben van sajnos nem túl masszív, nem tartós. A teteje nekem eltört, sajnos a tekerős megoldás miatt elrepedt. Csak emiatt vonok le egy csillagok, de amúgy szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

RitaSummer

2013. december 18.

Egy 604-es sötétbarna árnyalatot vettem meg szemöldökfestés céljából.Nagy 5-os kiszerelés ami szerintem életem végéig elég lesz ráadásul nagyon jól pigmentált és alig kell hozzá érintenem a szemöldökömhöz az ecsetet.Nagyon jó minőségű én tuti beszerzek még egy jó pár árnyalatot!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate