Paese

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. október 25.

Erősen pigmentált, matt szemhéjfestékek. Szárazon és nedvesen egyaránt használható.

beautybaby18

2014. július 29.

Szuper jó szemfesték, gyönyörű vagány színekből lehet választani, tartós és tökéletesen fed, nem bántam meg, hogy elsőre több színt rendeltem. Megéri az árát, más színt is ki fogok még próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

csokissex

2014. április 16.

Nagyon szeretem, nagyon erősen pigmentált és tartós. Igaz én mindig teszek alá alapot, de anélkül is nagyon jól muzsikál. Már 5 szín boldog tulajdonosa vagyok :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

horvathm

2014. január 25.

Az iparfumeria.hu-ról szereztem néhány színt. A Paese Kashmir és Kashmir Neo matt szemhéjpúderek. Két színt próbáltam, ezek szépen pigmentáltak (a fekete különös szép!) Mindenkinek csak ajánlom!

Re: kicsit porzik, de legalább pigmentáltak. Sajnos a csomagolás nem sok mindent bír, az enyémek már sajnos eltörtek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Bella_Vita89

2013. április 18.

Nem a neo, hanem a sima Kashmirból rendeltem a MUP-ból és nagyon megszerettem. Jó nagyok és nagyon jól pigmentáltak, ráadásul olcsó. Nekem nem ilyen fekete a csomagolása, hanem az új fehér, ami kimondottan tetszik, olyan kis angyali, kifinomult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.