Paese

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: beautybaby18, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 7.

Kiszerelés:   5,5 ml

Nagyon vékony hegyű fekete tus, mely lehetővé teszi a kecses, finom, extra vékony, vonalak húzását. Gyorsan száradó formula, magas az ellenálló képességa a víz, és a szennyeződések ellen. Hosszantartó a hatása, nagy a kopásállósága. Magas a pigmenttartalma, nagyon erős a fekete színintenzitása. Felhordáskor a festék nem ül ki a két szélre, hanem egyből szépen terül.

CosmoYuu

2015. június 8.

Ez egy csoda! Ha egyszer felrakod, az bizony ott marad. Nem kenődik, nem ragad fel a szemhéjra, nem kopik le. Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan szárad, és mikor újra átmennél rajta kicsit akadozik a tus. De mivel olyan szuper termék, hogy bizony egy egész napot hibátlanul kibír sírással együtt, így ezt az apróságot elnézem neki (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

őzgida88

2014. november 15.

Tényleg szuper! Először nem értettem mi ez a szétterül, meg kiül a szélre, de mostmár képben vagyok. Van egy tusom, ami szinte csak maszatolja a festéket a bőrön és valahol vastagabb valahol vékonyabb áttetsző a festék. Viszont ez olyan festék, amit ha ráteszek a bőrre egyszerűen ottmarad és nem csúszik el az ecsettel, teljesen egyenletes fekete erős színű. Aki jó tust szeretne, annak nagyon ajánlom, mert tényleg rettentő kényelmes így sminkelni, ha jó a termék. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.