Paese

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enjoylife, Módosítva: 2013. november 9.

Erős pigmentáltságú arcpírek argan olajjal fényes, szatén és matt változatokban extra színekben A-, C- és E- vitaminnal. Gyönyörű, természetes színű, erősen pigmentált arcpírek fantasztikus rózsa és natúr árnyalatokban valóban nagyon természetes hatással. A fényes pírek mikro-fénypigment tartalmúak. A matt változatok fényesben is kaphatóak. Építhető, tartós, nem porzik, nagyon jól lehet velük dolgozni. A mikrocsillám változatú pírek highlighterként is használhatóak. Több színe hasonlíthat a NARS márka pírjeihez. Az argán olajjal dúsított terméket száraz, zsíros és kombinált bőrűek is használhatják. Professzionális termék.

Mileva

2016. november 11.

41-es árnyalat, szép, tüzes rózsás árnyalat a tégelyben - ami az arcomra kenve, inkább barnás színt mutat, mint rózsást... így el is ment tőle a kedvem, és még sokkal jobban, amikor néhányadik kinyitiáskor, szétrepedt a fedője... ilyen recsegős, kotyogós, széttörő csomagolást én még semminél se tapasztaltam. Hasonló, más márkájú pirosítóm volt, annak a teteje éppen pont nem csavarodik rá, a Paese-t meg viszont nem lehet kirobbantani a tégelyéből, így nem rakhatom át másba... Így gyakorlatilag használhatatlan, mert nem tudom a nesszeszeremben hordani :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 11.

fannikeresztes

2015. augusztus 3.

Lengyelországban jutottam hozzá, átszámítva kb. 1300 forintos áron. Az 50-es árnyalatot választottam ami egy matt rózsaszín árnyalat. A szín gyönyörű, de az arcomon elég halványan látszik csak. Még tesztelgetem, de gyakrabban nyúlok az Essence Silky Touch pirosítóhoz (20-Babydoll árnyalat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

cinoci

2015. július 21.

A 47-es árnyalat van meg. A színe csodás, és nagyon erősen pigmentált, az ára is kedvező, viszont nagyjából ennyi jót tudok csak róla mondani. Már mindenféle ecsettel próbáltam, de szinte lehetetlen úgy felvinni, hogy ne legyen foltos. Természetesen kopni is így, foltokban kopik. A csomagolása kritikán aluli, rosszul zár, kotyog benne a festék, és annyira gagyi, hogy elrejtettem a fiók aljára, hogy még látni se lássam. Hiába tetszik a színe, nem tudok 2 csillagnál többet adni rá.
Update:
Ripityára tört benne a festék, pedig sehová sem vittem és még le sem ejtettem, csak simán a fiókom alján csücsült. Ablakon kidobott pénz volt, így levonok még egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Update:

vzorka

2015. július 19.

Nagyon szeretem, iszonyú jól pigmentált, nekem fent marad egész napra. A Real Techniques blush brush ecsetével viszem fel, tényleg csak leheletnyit, épp csak érinti az ecset a feséket, így nekem nincs bohóc hatás. A tégely fedele néha tényleg megakad, de nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

pink sunrise

2014. december 3.

Nemrèg rendeltem,43,44 -es árnyalatban.Nehèz volt választani,mert a webshopban található kèpen az árnyalatok nagyon hasonlónak tűnnek,èn pl nagyon világos barackos ,ès rózsaszínes árnyalatot akartam,de nehèz belőni hogy miyen is lesz igazán a színe.Az illata engem az ibolyára emlèkeztet.A pirosító nagyon jó,a 44-es a kedvencem,a csomagolása viszont siralmas.Kotyog az alja is,"nyikorog",a fedele is gagyi.Kb ugyanebben az árban rendeltem egy Stargazer pirosítót is,annak sokkal minősègibb a csomagolása,ès ráadásul felnyitós,de jól záródó.Szóval,kedves Paese arcpír,"szeretlek is,meg nem is ,tudod így van ez" .☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

tündérmanó

2014. szeptember 21.

2 szín is meg van belőle, egy rózsaszínes, és egy barnásabb. Mindegyik nagyon természetes, szépen igazodik a saját bőrszínemhez. Jó sok színből lehet választani, tetszik az összetétele is, nem csak szépíti a bőrt, hanem ápolja is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

mstindigo

2014. április 8.

Nagyon szuper pirosító, remélem, az enyémnek bírni fogja a csomagolása. :D Nekem a 44 van meg. Mikor megjött, először megijedtem, mert nagyon csillámosnak nézett ki, de felkenve ebből alig látszik valami, és nagyon jó a rózsaszínes fehér bőrhöz. Nagyon tartós is, és sokkal jobb minőség, mint egy drogériás. Nem is értem, miért ilyen olcsó, de ennek csak örülök. Biztos veszek belőle még másik színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Manciska

2014. március 28.

Az egyik szintén Paese rúzsomhoz rendeltem, és maximálisan passzol hozzá. Kétségtelen, hogy a minősége a topon van, de hogy egy ilyen jó cuccot miért tettek egy ilyen kritikán aluli tégelybe, örök rejtély marad. Az első héten összetört a teteje, azóta nem is nyitogatom szívesen. Igazán elcsórhatták volna a Sleek design-ját! Csak emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

v.szilvia789

2013. december 29.

Amióta megrendeltem, szinte más pirosítóhoz nem is nyúltam. A 43-as szín van meg, ez a leírás alapján egy matt rózsaszín, de ha közelebbről megnézzük nagyon finom arany mikropigmentek vannak benne. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Kicsit félem a benne lévő argán olajtól, hogy esetleg pattanásokat okozhat, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Akinek zsíros a bőre, gyakran tapasztalhatja, hogy a pirosítók színe nap végére megváltozik, oxidálódik. Ennél nem tapasztaltam ilyesmit, kitart egész nap. Biztosan fogok még venni más árnyalatokat is belőle. A kerek műanyag tok egy kicsit gyengének tűnik, ha már professzionlis terméknek hirdetik, csomagolhatták volna valami komolyabb tégelybe is. Ez a minőségéből azonban nem von le semmit. Ja, és nem utolsó sorban nagyon kedvező az ára 950 Ft a MUP-ban.

szerk. dec. 29: megnéztem a tégelyt: valóban más az INCI-je és abban szerepel az argán olaj is, meg a vitaminok. Az enyémen ez áll: talc, mica, kaolin, magnesium stearate, titanium dioxide (nano), octyldodecanol, dimethicone, aluminium starch octenysuccinate, silica dimethyl stearate (nano), silica, phenoxyethanol, ethylparaben, parfum, argina spinosa kernel oil, peg-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid és a Cl számok, azt most nem írom ide mind.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.