Palmer's

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyukker, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

E vitaminnal.

GyorfiBernadett

2018. december 20.

Telen kotelezo darab,szerintem meg jol is mutat az ajkakon. Nem tul zsiros,epp kellemes erzes.
Ejjelente felkenem reggelre puha ajkakkal ebredek,amugy pedig megelozeskeppen kell hasznalni nem ha mar fullra kifujta a szel,bar nekem meg akkor is rendbehozza. Raadasul egyszer kitekertem hogy lassam a kb mikor erek a vegere ennyi haszanalat utan,ez kb az a termek amit nem lehet elhasznalni,csak kidobni ha lejar😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

BTLaura

2018. október 13.

Impulzusvásárlás volt, ami ritka nálam, de sajnos nem lett Szent Grál. Az illata fenomenálisan finom, viszont a hatása meglehetősen középszerű, többször is kenni kell. A tényleg száraz ajkakra kevés. Elhasználom, de tovább keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

szeende

2017. március 15.

Nagyon szeretem. Kb három éve ezt használom. Igaz a szájam szárazsága miatt naponta többször használom, de még mindig ez vált be a legjobban a sok ajakapolo közül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

galivali

2017. január 8.

Többet vártam tőle,a krémek miatt vettem meg, mivel azok nagyon beváltak. Nagyon zsíros az érzete,közepesen hidratál, az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Bogiz

2016. február 2.

Nekem nagyon bevált, télen végig ezt használtam, a legnagyobb hidegekben is (-10 körül, borzasztó széllel), és nem cserepesedett ki az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

szabinapal

2015. március 30.

Nem jött be, csípi a számat és szárítja is. Amellett drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Nem jött be, csípi a számat és szárítja is. Amellett drága.

veravera

2014. augusztus 13.

Sajnos nem jott be, kb 1 honap hasznalat utan elkezdte egetni a szamat. Borzaszto, pedig az elejen nagyon tetszett. Latva az INCIt sajnalom, hogy nem dobtam ki elobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

oaxaca

2014. június 2.

Ez a legeslegjobb ajakápoló a világon! Nem tudom, hogy lehet-e itthon kapni én angliában vettem. Nem színezi az ajkakat és természetes fénye van, nagyon természetesen hat. Le nem cserelném másra, illetve néha szoktam a Swivel Stick-et használni, az is hasonlóan jó. Ajánlom mindenkinek, megéri megpróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate