Palmer's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Testápolás

Egy száraz olaj, mely főként a terhességi csíkok megelőzésére szolgál, de a már kialakultak halványítására is alkalmas. Ápolja a bőrt, kiválóan alkalmas a striák, az egyenetlen bőrfelszín, a bőröregedés és a száraz, sérült bőr kezelésére. Gazdag hatóanyagainak köszönhetően táplál és hidratál.

GyorfiBernadett

2018. december 21.

Szuper termek,tenyleg haszanal .Hamar beszivodik,kulonosen furdes utan van kedven hasznalni,a borbetoreseken tenyleg kepes javitani,es persze meggatolja a tovabbiak kialakulasat.Gazdasagos termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Parfuwoman

2018. június 11.

Én edzés után szoktam vele kenni a problémás ,narancsbőrös részeket. Finom az illata és nem hagy foltot a ruhán. Szuper ,hogy már itthoni weboldalról is lehet rendelni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

delfi

2016. május 5.

Szuper olaj, én a 150 ml változatot vettem-rendeltem meg, mert az arcomra is használom. Nagyon szeretem, tényleg. Zsíros típus a bőröm, de este ha ezzel az olajjal kenem, akkor teljesen normalizálja a bőröm. Gondolom nem érez kényszert a bőröm zsírt termelni. Utálok testápolózni, de tényleg. Tudom, kellene. De ezzel az olajjal szívesen kenegetem magam, mert kellemes, hamar beszívódik, nem zsíros nem nehéz.Nem okoz pattanásokat, sőt a pattanások után heget vagy foltot is halványítja. Szeretem, még ilyenkor nyáron-tavasszal is. Egy dolgot nem bírok benne sajnos, az az illata. Csokis süti illatú, kis adagban kellemes, de ha testápolózok vele, sajnos nagyon erős, és hányingerem lesz tőle.Sokáig érződik, nem mondom hogy használhatatlan ezmiatt, de, hát nem tudok parfümözni utána, ezért csak este használom mielőtt lefekszem. De attól még tényleg jó a bőrnek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

A terhességem alatt végig használtam a hasamra és a mellemre is. Ennek köszönhetően nem tört be sehol a bőröm, pedig sajnos van rá hajlamom. Nagyon szeretem, szerintem szuper termék. Nem hagy magaután kellemetlen zsíros érzetet, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Rosa Canina Seed Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.