Palmolive

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. május 22.

Kategória:   Tusfürdők

Selyem textúrájú tusfürdő goji bogyó, gyömbér és hibiszkusz kivonattal.

keserutimi

2018. augusztus 19.

Igazi, nyárias, narancsos, hibiszkuszos illat. Finom, krémes állagú, magamon sokáig érzem az illatát. 3-4 éve visszatérő tusfürdő nyáron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Katka0716

2018. július 22.

Nagyon jó az illata! Nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon jó az illata! Nem szárítja a bőröm.

Biboo99

2018. április 5.

Csodás! Karácsonyra kaptam ajándékba, de még csak tegnap használtam először. Annyira jó volt zuhanyozni vele, frissítő, megmarad az illata, szuperül habzik. Ha elfogy, biztosan veszek belőle majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Ticsinky

2018. március 16.

Nagyon intenzív és frissítő narancsos illata van. Jól habzik és nem szárítja a bőrt.
Nyáron biztosan újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Nyáron biztosan újra fogom vásárolni. :)

Berillgem

2018. március 12.

Kedvenc tusfürdőm, nagyon szeretem az illatát. Frissítő, élénkítő és nem tudom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

tunderelefant

2017. szeptember 24.

Imádom! Nagyon frissítő narancsos illata van, reggeli zuhanyhoz a legjobb, szinte jobban hat, mint egy kávé :D Jól habzik, sűrű a habja (fürdőpamaccsal), az illata pedig elég tartós. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

lysza1985

2017. július 1.

kellemes, nyárias az illata, amúgy átlagos tusfürdő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

kellemes, nyárias az illata, amúgy átlagos tusfürdő

eniko04

2017. június 30.

Nagyon finom frissítő illatú tusfürdő, jól habzik, az én bőrömet nem szárítja, az ára sem rossz. Biztos veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

csill87

2017. május 3.

Nagyon vidám, nyárias, narancsos-fantás illata van. Hátránya, hogy vizes az állaga és nagyon nagy a kiöntő nyílása így nálam extra gyorsan elfogyott sajnos. De az illata miatt szerintem még nyáron újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Ivola

2017. február 1.

Nekem remekül bevált, tényleg nagyon nyárias illatú, ami télen nekem külön jólesik. Nagyon kellemes, puha lett tőle a bőröm, nem száraz, és tartós az illata. Nekem mindenképp kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.