Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő kókusz illattal és hidratáló összetevőkkel. Védi a bőrt a kiszáradástól, emellett kényezteti a testet és lelket.

hippiesaur

2021. április 3.

Jó sűrű, nagyon durván jól habzó tusfürdő. Az illatát én nem érzem túl erőteljesen se fürdés közben, utána meg pláne nem, de összességében elégedett vagyok vele, a kedvencem azért nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Fannitazia

2020. április 23.

Krémes, sűrű, kókuszos is, de sajnos nagyon mű kókusz, nem az a fajta, amiért néha alkut kötnék a finom illata miatt és mivel az INCI-je se szép, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

kocosfox

2020. február 12.

Nekem az az igazi kókusz illat, amikor beleszagolsz a Ferrero-s dobozba. Ennek az illata inkább valami citromos/kókusz szerű valamire hasonlít, de nem volt jó élmény, ráadásul szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Vandii

2019. július 30.

Egyik kedvenc nyári tusfürdőm!!! Nem szárít, tartós az illata is és sokáig elég, kell ennél több? Biztos újra fogom venni, akár télen is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

fdorottya

2019. június 13.

Nagyon jó tusfürdő! Illata szuper, nem szárít. Egyetlen egy bajom van vele a pálmaolaj amit felhasználnak, és amilyen áron felhasználják. Késöbb olvastam utána a terméknek miután megvettem, és akkor szembesültem a ténnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Annabelle89

2019. március 13.

Imádom, ez most a kedvenc tusfürdőm. Nagyon szeretem az illatát. Nem sokszor fordul elő velem, de ezt már második alkalommal vettem meg és nem kizárt hogy a jövőben is megveszem még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Jucuus

2018. december 4.

Finom kókusz illatú, krémes tusfürdő, nekem jó puha lett tőle a bőröm. Nem kell túl sokat nyomni belőle, mert jól tisztít, közepes habzása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Vala111

2018. november 27.

Sűrű zselés állagú, jól habzik, szerintem jol is tisztít, és nagyon puha leszek tőle. Biztos azért, mert elég sokféle olaj van benne, összetevője se rossz a parfümöket leszámítva, arra viszont nem vagyok allergiás.
Egyetlen negatívum az illata. Már a boltban rájöttem hogy nincs kókuszillata, enyhe édes illatot éreztem, de azért megvetem. Használat közben viszont ez az illat átváltozik valami fanyar parfümillatba. Nem szeretek illata miatt leszavazni valamit, mert ez tényleg ízlés kérdése, de túl mű.
Talán az epreset is kipróbálom hátha az kevésbé mű illatú, mert a többi szempontból viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Horvathangelika1

2018. június 6.

Apró pici pontok lettek a vállamon és a hátamon mire elhasználtam. 1 hónapig kitartott napi 2 zuhannyal,nem keveset használtam.az állaga jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Vicamici

Korcsoport: >54
2018. június 3.

Vágytam valami kókuszos illatra. Nem annyira érzem ebben a tusfürdőben a kókuszt, de ettől függetlenül nekem tetszik ez az édeskés, frisses aroma. Fürdés után kellemes a bőröm tapintása, illata és nem szárított ki. Maga a tusfürdő állaga kicsit szokatlan, olyan csúszós, azzal még barátkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: BHT

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.