Palmolive

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Megújult változat!

Krémes tusfürdő őszibarack-kivonattal, amelynek gazdag összetétele hidratálja és intenzív illatúvá varázsolja bőrét. Kényeztető élmény a fürdés valódi ínyenceinek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Gyevocska

2020. május 19.

Évekig szappant használtam, de teljesen rákattantam a gyümölcs illatokra, mint mandarin, barack.
Flakonban isteni barack, krémes, lágy tusfürdő. No. Zuhanyozásnál az első 1 percben tartja ezt a tulajdonságát, de aztán átmegy egy gej, édes, teljesen behatárolhatatlan szagba. Tökéletesen kiábrándító.
Sajnos szárító/nem szárító hatásáráról nem tudok beszélni objektíven, mert nekem minden tusfürdőtől kiszárad, húzódik a bőröm. Szóval ettől is.
Az, hogy újra nem veszem, az gondolom eddig is lejött, de hogy mi az istenre fogom elhasználni??? Felmosás?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Fructose

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.