Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicole7, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Tusfürdők

Zuhanyzás közben puha tapintásúvá, lággyá teszi a bőrt.

-Juti-

2014. augusztus 4.

Amikor a boltban böngésztem és ezt is megszagoltam rögtön beugrott: ez volt az illata a réges-régen még lekerekített szögletes flakonban forgalmazott "eredeti" Palmolive tusfürdőnek. Tudjátok, aminek a tetejének a közepén kis csőröcskét kellett kinyitni. Szerintem ugyanaz az illat, édes, bódító, krémes és mindent átjár.

A retro miatt maximum, egyébként nem rajongok az ilyen túlburjánzó, mindent elárasztó illatért. Hogy a minőségéről is szót ejtsek: jól tisztít és engem nem is szárított.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Nicu

2013. november 28.

Nagyon jó illata van, de sajnos viszkettem tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Nagyon jó illata van, de sajnos viszkettem tőle :(

tulipánfa

2013. július 2.

Erős virágos illata van, jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Erős virágos illata van, jól habzik.

kismadár

2013. május 5.

jó ár, jól habzik, jól tisztít. nekem az illata egy kicsit sok, magamnak talán nem venném meg, de anyukám imádja. parfümös lágy illatra kell gondolni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Nicole7

2013. április 21.

Kellemes illata van, puhává teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Kellemes illata van, puhává teszi a bőröm.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.