Palmolive

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bergamott, Módosítva: 2012. július 15.

Kategória:   Szappanok

Lime-kivonattal és természetes antibakteriális hatóanyaggal. Eltávolítja a főzés közben kezére került kellemetlen szagokat. Hatásos a hal, hagyma és fokhagyma szaga ellen.

Kira279

2020. március 2.

Sokáig kerestem ezt a palmolive illatot. Korábban volt fürdőszobai folyékony szappan is, annak az állaga jobban tetszett. Ez zselésebb.
Én akcióban szoktam venni, az utántöltőt kb 500 Ft-ért.
Azért adok 4 *-ot, mert kissé szárítja a bőröm.
A régi szappannak nagyon örülnék :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Én akcióban szoktam venni, az utántöltőt kb 500 Ft-ért.
Azért adok 4 *-ot, mert kissé szárítja a bőröm.
A régi szappannak nagyon örülnék :))))

Zsuzsi216

2018. november 19.

Utántöltő változatban vettem meg. Talán így kicsit jobban megéri, mert valóban drága.
Tetszik az illata, a hatása is jó. Nekem nem szárította a bőrömet eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Tetszik az illata, a hatása is jó. Nekem nem szárította a bőrömet eddig.

sailorluna

2018. augusztus 14.

tényleg képes eltüntetni kézen maradó szagokat, bár néha csak másodjára sikerül neki. az illata kellemes, de egy kissé szárítja a kezemet. az összetevői sem olyan szépek, igaz, csak ritkán használom, így nem olyan gáz. sajnos kicsit drága, akciósan megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Jelizz

2018. április 3.

jo arban vettem halisten🙂 finom az ilatta (friss tiszta lime) nem szarit nagyon, en a furdoben hasznalom. Tetszik👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

barbusus93

2017. április 18.

Imádtam ezt a szappant. Az illata tartós, amelyet órákkal később is éreztem. Nekem nagyon sokáig elég volt ez a kiszerelés. A kezem sem szárította. A hal és hagyma szagon kívül is elvesz akármilyen más szagot. Csak sajnos beleuntam egy kicsit de ha a mostani elfogy, visszatérek ehhez. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Fruzzzzzs

2017. január 7.

A legfinomabb illatú szappan, amivel valaha találkoztam! Tényleg eltüntet minden konyhai szagot, de ha nem főznék, akkor is csak ezt használnám, annyira kellemes. Néha csak úgy kedvtelésből mosom meg a kezem, hogy utána érezzem az illatát. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

szivecske

2016. június 20.

Jó az illata, tényleg eltünteti a konyhai szagokat a kézről, de engem eléggé szárít... De kategóriájában egyik legjobb így is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

truska

2014. március 25.

Tényleg működik! érzékeny bőrre nem a legjobb, max ezért nem venném újra, de ha meggyógyul a kezem biztos lesz ilyenem megint a konyhában... huh annyira utálom ha megmarad a kezemen valaminek a szaga.. de ezzel ilyen soha nem fordult elő:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Szaszcow

2014. január 26.

Korábbi folyékonyszappanoknál előfordult, hogy hagymavágás utáni kézmosás esetén nem távolította el rendesen az aromákat, én meg gyanútlanul megdörzsöltem a szemem aztán fél óráig szenvedtem:D Az első flakont az albérletemben találtam (valaki ott felejtette:D), de hónapokig felé se néztem. Egyszer kipróbáltam, azóta is folyamatosan használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

czakovaleria

2013. augusztus 21.

Nagyon jó illata van! :) Tényleg hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nagyon jó illata van! :) Tényleg hatásos.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid