Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pf.judit, Módosítva: 2014. április 5.

Kategória:   Szappanok

Mandula, valamint Marokkóból származó argánolaj kivonatokkal gazdagítva.

Kiszerelés: 300 ml

Myrkky

2014. április 6.

Csakis öt csillagot érdemel! Imádom az illatát, és végre egy folyékony szappan, ami nem szárít. (-: És Végülis nincs benne SLS..... Kár, hogy nincs utántöltős kiszerelése is. Én is megvettem a tusfürdőt is, azt is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 6.

Kicsién

2014. április 5.

Egyik kedvenc illatom lett ez a kis drágaság :) Karácsonyra kaptam őt és a tusoló testvérét is.Nem szárítja a bőrömet és az illata is nagyon tartós.Imádok este ezzel tusolni és utána belebújni az ágyikóba + még egy plussz,hogy a férjem is szereti ezt az illatot rajtam :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil