Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.flora, Módosítva: 2013. június 11.

Kategória:   Tusfürdők

abicicaaa

2018. január 20.

Odáig vagyok az illataert, főleg nyáron. Frissítő, nem szarit, és egész sokáig érzem magamon a barack-eper illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

szilvia.bano

2016. november 9.

Egyszer-kétszer használtam, általában nem szeretem a Palmolive tusfürdőket, ez az egyetlen,amit kipróbàltam. Nem annyira jó az illata,mint a flakonban megszagolva,bőrön nem tetszik,nem tartós,de jól habzik,nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Yubiri

2016. augusztus 26.

Eper illatot nem érzem, csak a barackot tusolás közben, tusolás után már ezt sem.
Nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Nem szárít.

cukorka22

2016. augusztus 12.

Krémes állagú, kicsit talán túlságosan folyékony. Az illatának sok köze nincs a barackhoz és az eperhez. Fürdés után szerencsére egyáltalán nem érezhető az illata. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

AmethystGhost

2016. július 28.

Nem egy nagy szám, van nála sokkal finomabb barackos illatú tusfürdő, merthogy az illatának köze sincs az eperhez. Az állaga túl híg, emiatt nagyon hamar el is fogyott. A flakonja pedig szörnyű, tiszta maszat lesz használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

kokuszmokusz

2016. május 10.

Amikor a flakonból szagoltam nagyon jó illata van,de a bőrömön már nem tetszik...szárított is,de legalább annyi pozitívuma volt hogy nem tartós ez a kellemetlen szag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

PiciCic

2016. április 5.

Számomra nagy csalódás! Az illata kellemes,de egyáltalán nem tartós.Szerintem nagyon híg az állaga,egyáltalán nem ápolja a bőrt,sőt inkább szárít. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

pcksz

2016. február 7.

Nagyon kellemes illata van, az állaga is jó. Szerintem egy teljesen átlagos minőségű tusfürdő, az átlagnál kicsit jobb illattal. Sajnos engem nagyon szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

mmartina97

2016. január 28.

Ez a kedvenc tusfürdőm,nem szárít.Az illatát nagyon szeretem,bár nem tartós a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Zssu

2015. december 27.

Egyszerűen szuper. Visszahozza a nyári hónapok hangulatát *_*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Egyszerűen szuper. Visszahozza a nyári hónapok hangulatát *_*

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.