Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Tusfürdők

Kamélia olajat és mandula kivonatot tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sziszo

2018. szeptember 3.

A baba mellett a palmolive az új kedvenc nálunk. Nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

A baba mellett a palmolive az új kedvenc nálunk. Nagyon kellemes illata van.

dizabella01

2018. március 20.

Kiárusításon vettem 300 forintért a DM-ben. Jól habzik, megfelelően tisztít.
A bőrömet nem szárítja, sőt, kellemesen selymes marad tőle.
Az egyetlen hátrány az, hogy szinte nincs is illata, pedig a Palmolive illatok imádnivalók.
Nem venném újra, de csak azért, mert van ugyanilyen jó, de sokkal finomabb illatú Palmolive tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Kiárusításon vettem 300 forintért a DM-ben. Jól habzik, megfelelően tisztít.
A bőrömet nem szárítja, sőt, kellemesen selymes marad tőle.

zdoreebaba

2018. január 20.

Kellemes, a Palmolive tusfürdőktől megszokott minőség. Minden télen ráállok a tartalmasabb, krémesebb, olajosabb tusfürdőkre, testápolókra, így a fürdőszobai polcomról ez a darab sem hiányozhat. DM-s akciós során csaptam le rá, hiszen csak 399 forint volt darabja, ha kettőt vásároltam belőle. Úgyhogy bekészleteztem... Nagyon meg vagyok vele elégedve. Igazi téli, zord, hideg időkre alkalmas tusfürdő. Minden tulajdonsággal rendelkezik amire ebben az évszakban szüksége van a testnek és a léleknek. Finom, ellazító illat, amiben a mandulaolaj és a kamélia olaj dominál. Fenséges, kicsit édeskés-kesernyés illat, amit én kimondottan kedvelek. A bőr számára felüdülő krémes állag. Csodálatosan habzik és szépen ápolja a bőrt. Engem utána egy kicsit szárított, de egy kis testápolóval ez megoldható. Nagyon megszerettem! Újra fogom venni, hogy jövő télen is átéljem vele e remek érzést és pillanatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

vinczen

2017. december 13.

Isteni az illata, de egy kicsit száraz tőle a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Isteni az illata, de egy kicsit száraz tőle a bőröm..

szivecske

2017. október 30.

Állaga kellemes, könnyeb habzik, nem is szárít, de az illata nekem nesze semmi... pedig Palmoliveék nagyon jó kis illatokkal jönnek elő, sok tusijuk alapdarab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Lina14

2017. június 16.

kellemesen habzik, finom nyárias az illata, jól tisztít és nem is szárít, ezt is 100%-ig tudom ajánlani, akárcsak bármelyik másik palmolive tusit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

siss

2017. május 10.

Nagyon kellemes illata van,számomra olyan melengető.Legalábbis én valamiért inkább ebben a hűvösebb időben nyúlok szívesen utána.Amúgy szokásos Palmolive minőség,remek habzás,szupi krémes állag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Sunnyvagyok

2017. április 26.

Nagyon nagyon finom illata van! :) Jól habzik, nem szárítja a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Nagyon nagyon finom illata van! :) Jól habzik, nem szárítja a bőröm!

Arianne

2017. április 22.

A DM-ben találtam rá erre a tusfürdőre, még nem találkoztam eddig ezzel az illatkombinációval.
Első szaglásra megtetszett, a mandula illatot egyébként is nagyon szeretem.
Viszont mikor zuhanyoztam, talán a kamélia illat miatt néhány másodpercig Dove férfitusfürdőre emlékeztető illat lepte el a fürdőt.
Egy pillanatra meg is szeppentem, nehogy belépjen a párom és meggyanúsítson, hogy lenyúlom a tusfürdőjét.:) :D

Egyébként ezt az élményt viszonylag hamar el tudtam engedni, a termék nagyon jól habzik, amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Első szaglásra megtetszett, a mandula illatot egyébként is nagyon szeretem.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.