Palmolive

Ár:   145 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 16.

Kategória:   Szappanok

Olíva kivonattal.

fokyandi

2019. június 18.

Időnként ilyen szappannal zuhanyzok. Jól tisztítja a bőröm, koszt, izzadtságot lemos és utána friss, üde és illatos vagyok. Télen lehet hogy engem is szárítana mert hajlamos kiszáradni a bőröm, de így nyáron nincs vele gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

sailorluna

2018. augusztus 3.

kézmosásra vettem, de szárítja a kezemet. a formáját szépen tartja, nem ázott szét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gica81

2017. július 7.

Jó illatú kis szappan. Viszont a kezem elkezdett tőle hámlani, gondolom ennyire szárít. Amúgy jó habzik és sokáig érződik is az illata a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Helene

2017. január 3.

Kézmosásra használta az egész család. A fiuknak jó volt, de nekem szárította a kezemet...ráadásul apró kis pöttyök lettek a kezemen. Valamelyik összetevőjére allergiás lettem rá....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

VeroniqueP

2016. november 22.

A legjobb illatú és legpraktikusabb drogériás szappan, amit valaha használtam. Viszont úgy értesültem, hogy a gyártó cég állatkísérletekkel tesztel, így már nem ios vásárolom és átálltam a Stender szappanra és egyéb tartósítószermentes kozmetikumokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

CRK

2016. október 11.

Kézmosásra használjuk, de maximum az illata miatt veszünk néha ilyet, de mindig megbánjuk. Kicsit szárít ez a kisebb gond. A nagyobb, hogy 2-3 kézmosás után muszáj takarítani a mosdót, mert csúnya, ragadós szürkés-fehér bevonat lesz tőle a mosdókagyló belsejében...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

marmalade

2016. augusztus 28.

Szerintem legalább tíz éve használjuk, ez az egyetlen szappan, aminek az illatától apukám nem akar kifutni a világból. Nem szárít, kézmosás után csak az illatát érezni, de nem marad semmi a kézen. Kontaktlencséseknek is bátran ajánlom, nekem sose volt vele problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

panneszka

2016. július 17.

Elég jó. Tisztításra,habzásra, illatra sem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Elég jó. Tisztításra,habzásra, illatra sem tudok róla rosszat mondani.

WorkingClassGirl

2016. március 4.

Kézmosó szappanról nem szoktam véleményt írni, nincs is sok elvárásom, de ez borzalom :D az elején nagyon puha volt, mállott és olyan büdös, lúgos szappan szaga volt, hogy még egyszer-kétszer kezet kellett mosnom mással, hogy levakrajam, mert a kemet az orrom közelében nem tudtam elviselni. De még az után is éreztem.. A közepétől meg olyan kemény, hogy nem is habzik.
Fantasztikusan sz*r, de tényleg:D
Nem is értem, lehet, hogy romlottat vettem, egyáltalán nem olyan a szaga, mint a tusfürdő tesójának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Fantasztikusan sz*r, de tényleg:D

Rure90

2015. július 16.

Nem rossz az illata, de nem az igazi. Kézmosáshoz használom (néha az arcomra), de eléggé szárít. Egyszer elmegy, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel