Palmolive

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheEvii00, Módosítva: 2015. július 15.

Kategória:   Tusfürdők

nicolekitti

2019. május 28.

Ajándékba kaptam kolleganőmtől.
Kellemes az illata, használata után nem húzodik a bőröm, aminek kifejezetten örülök, mert nagyon klóros nálunk a víz. Egyik legjobb tusfürdő, amivel mostanában találkoztam. Vettem egy Kamillásat is ebből a sorozatból, remélem az is hozza ezt a tulajdonságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ajándékba kaptam kolleganőmtől.

nemethanna196

2017. augusztus 4.

Nagyon megszerettem az utóbbi időben, igazi nyári kedvenc lett. Az illata isteni finom, kókuszos, púderes aromája van, nagyon felfrissít és igazán tisztának érzem magam a használata után. A Palmolive Gourment tusiknak nem szeretem a sűrű, tömény, szinte kenhetetlen finisét, ez ilyen téren is szupernek bizonyult. Számomra az állaga és a hatása is bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

jkrisztie2

2017. július 13.

Az egyetlen Palmolive tusi ,amit meg szoktam venni, ha látok valahol. Nem kókuszos, de nagyon finom púderes " tisztaságillat" Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Betti21

2017. január 12.

Nagyon finom, nem hivalkodó kókusz illatú, jól ápol, ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Nagyon finom, nem hivalkodó kókusz illatú, jól ápol, ára is szuper.

barbimariposa

2016. augusztus 11.

kókuszimádóként, nagyon szeretem ezt a tusit. alapból kedvelem ezt a márkát,ez a kedvenc illatú tusfürdőm belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

borb.biaa

2016. május 14.

Szerintem sincs sok köze a kókuszhoz, semleges, kicsit púderes illata van számomra, de tetszik. Jól tisztít, és nekem valamennyire hidratál is, nem kell annyi testápolót használnom utána, mint más tusfürdőknél, ráadásul olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

AppleMaple

2016. április 1.

Nekem ez a tusfürdő olyan tisztaság-illatúnak tűnik, kókuszt én sem véltem benne felfedezni, de nem is számit. Szerintem nagyon finom, kellemes az illata. Biztosan újra fogom venni. Jó árban, jól habzik, jól tisztit és az orrom is odavan érte. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

mt22

2016. március 26.

Valóban nem érződik rajta a kókusz, de ennek ellenére nagyon finom illata van, krémes, jól habzik. Egyszóval olcsón kapunk nagyon jó minőséget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Ancsuk

2016. március 14.

Én sem érzem benne a kókuszt illatot de ettől függetlenül nagyon szeretem finom illata van, kellően krémes tüsfürdő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

TheEvii00

2015. július 7.

Nagyon kellemes illatú, habzó készítmény. A már megszokott jó minőségben érkezik hozzánk. Én annyira nem érzem ki belőle a kókuszt, inkább egy kellemes, krémes, nyári illatot vélek felfedezni benne. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.