Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2012. június 19.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mona29

2020. május 2.

Egyik kedvenc folyékony szappanunk, ha akcióban van, mindig vásárolunk belőle. Nem szárít, nem irritál, de nem is hidratál. Az illata kellemes és egy rövid ideig megmarad a bőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

cattitude

2018. november 19.

egynek elmegy, nagyon parfümös, de ennek ellenére nem szárít vészesen. nekem nincs bajom az állagával sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

silence

2018. október 18.

Allergiás ekcémás a kezem, ezért sajnos nagyon kevés az a folyékony szappan, amit jól tolerál a bőröm és nem szárítja cserepessé az egyébként is száraz kezeimet. Ez a Palmolive szerencsére bevált, nem szárít, viszont szerintem az olívához semmi köze nincs 🤥
Teszi a dolgát, szerintem jól tisztít, viszont csak egy a sok közül, átlagos és felejthető illatú......

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Blackxentric

2017. július 8.

Kellemes az illata és jól tisztít, bár kicsit nehéz lemosni a kézről. Az elején nem számította a kezem, mostanában viszont kicsit igen. Nem hiszem, hogy újra venném, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Zaynab

2017. február 18.

Egyetértek az előttem íróval, ráadásul nekem is ekcémám van.
Ennek a szappannak amúgy parfümös az illata és egyáltalán NEM olívás.
Érdekes, de nem szárítja szét a kezeimet, viszont tisztának sem érzem őket, mert ragad rá a termék, amit alig tudok levakarni magamról, illetve az ujjaim közül kiszedni.
Még forró víz mellett is alig jön le, de mivel ekcémás vagyok, értelemszerűen nem akarom a kezeimet forró víz alá tartani. A kézmosás befejeztével még törülközővel is dörzsölnöm kell a kezeimet, csuklóimat és az alkarjaimat. Ezért adok csak 3 csillagot rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Egyetértek az előttem íróval, ráadásul nekem is ekcémám van.
Ennek a szappannak amúgy parfümös az illata és egyáltalán NEM olívás.

shiningstar

2017. január 18.

Ekcémás a bőröm. Leginkább a karomon és a kézfejemen, talán részben a túl sok kézmosás, talán részben a szorongás miatt. A lényeg, hogy az alkaromnál, a csuklómig érzékeny a bőr és nem fogad el bármilyen anyagot. Ennek a szappannak az illata nem igen a legjobb vagy a legkellemesebb, de legalább nem szárítja pirítóssá a bőrömet így kénytelen vagyok ezt használni amíg nem találok jobb illatú és ugyanilyen minőségű alternatívát. Kap három csillagot mert teszi a dolgát, de az illata nekem nem jön be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Roxxy

2017. január 15.

Az egyik legjobb szappan. Tartós,finom illata van,és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Az egyik legjobb szappan. Tartós,finom illata van,és egyáltalán nem szárít.

kaposztamester

2016. június 28.

kedvenc :) állagra és illatra is kiemelkedő

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

kedvenc :) állagra és illatra is kiemelkedő

Panni21

2016. február 17.

Mostanában sok a gond a bőrömmel. Mosogatni szinte már nem is tudok, a legkímélőbb mosogatószertől is berepedezik, nem ritkán vérzik a kezem. A korábban használt szappanomat is le kellett cserélnem emiatt. Jelenleg ezzel kísérletezek, sokkal kímélőbb, mint az eddigiek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Noxika

2015. augusztus 3.

Én reggeli arctisztításra is ezt használom + alapozó és púder lemosására is évek óta. Szeretem, mert frissnek érzem utána a bőrömet, de nem szárítja túl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.