Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők

Nyugtató illatú, lótusz és bambusz kivonatot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

merchajnalka

2015. május 26.

Wellnesszelős tusfürdőm, amit habfürdőként használok. Bevallom nem sajnálom, jócskán nyomok a kádba, miközben folyatom rá a vizet. Hatalmas tartós habokat lehet belőle előcsalogatni. És istenien megnyugtató benne elmerülni. Heti rendszerességgel használom, amikor jut időm önmagam kényeztetésére: radírozás után felteszek egy arcpakolást és csak élvezem a habfürdőzést. Sajnálom, hogy egyre ritkábban látom üzletekben, de azért még vannak titkos beszerzési források.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

szivecske

2015. január 20.

Ezt minden tavasszal újra veszem 2-3x is, mert imádom a frissességét, de mégis van benne valami megnyugtató relaxáló érzés. Jól is hidratál. Nekem ez az egyik nagybetűs Tusfürdő március-április környékére. Idénre is már betáraztam belőle, mert épp Palmolive akció van a Rossmannokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

regi90

2015. január 10.

Nem rossz, olyan egyszer vevős... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Nem rossz, olyan egyszer vevős... :)

Rure90

2014. május 27.

Nem egy nagy szám számomra, de egyszer elvoltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Nem egy nagy szám számomra, de egyszer elvoltam vele.

MsEevy

2014. január 8.

Rengeteg tusfürdőm volt itthon, amikor épp betévedtem a drogériába, és megpillantottam ezt a polcon. Lótuszmániás vagyok, szóval kíváncsiságból beleszagoltam. Annyira megfogott az illata, hogy nem hagyhattam ott, de...nem bántam meg! Nagyon kellemes az illata, szerintem egyáltalán nem "agresszív", sőt pont az jó benne, hogy tartós, órák múlva is érezni lehet az illatát. Jól habzik, az állaga is megfelelő. Nálam sikert aratott. 5!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

hagicica20

2013. december 28.

Egyszer vettem meg, de többet nem fogom. Az üvegben az illata nekem nagyon tetszett, de bőrön valami észvesztően agresszív lótusz illata van. Sajnálom, m amugy jó kis tusi, csak kár, hogy a használata közben felfordul a gyomrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

siss

2013. október 23.

Nagyon kellemes illata van.Szokásos Palmolive minőség,jól habzik,nem teljesen gél állagú,hanem sűrűbb annál.A krémes tusfürdőket jobban szeretem,de nem rossz ez sem.Jó vele fürödni,egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: BHT

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.