Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tyn, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Fedezze fel a Palmolive Mineral Massage pipereszappant tengeri sóval! Bőrét selymesen puhának érzi majd az elragadó otthoni SPA élmény során!"

Nairam

2022. augusztus 28.

Szeretem az illatát, olyan tiszta,friss. Picit a tenger ugrik be, de nyilván annak nem ilyen illata van, de azért jó rá gondolni fürdés közben. A szemcsék átdörgölik az ember bőrét, nem rossz! A használata után csikorgóan friss, üde leszek, lekapja,leszárítja az elhalt bőrréteget, de egyáltalán nem szárít vészesen,pedig nekem alapból száraz bőröm van. Eddig csak ez az egy illat tetszik a Palmolive-től. A fogása kezdetben nekem fura volt, nem állt kézre, de ahogy elkezdett fogyni, úgy lett egyre kényelmesebb használni. Már újravettem, és alkalmanként, felváltva fogom használni más szappanokkal, ott lapul a szekrényben pár darab belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

eveartstar

2021. július 9.

Kézmosó szappannak vettem...de minek?🤦‍♀️
Férfi borotvahab illatú...ilyen kék szemcsékkel, hogy súroljon is.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 9.

Kézmosó szappannak vettem...de minek?🤦‍♀️
Férfi borotvahab illatú...ilyen kék szemcsékkel, hogy súroljon is.. :D

Wildflow

2015. július 31.

Szintén a tusfürdő hozta meg a kedvemet a szappanhoz. Eddig tartott a lelkesedésem, engem rettenetesen szárít, és sajnos az illata sem olyan finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Hencida

2015. május 25.

Tusfürdője után vettem meg a szappant. Nekem bejött, érezni az apró szemcséket benne, jól habzik, kellemes illatú. Nem szárít, pedig a bőröm száradásra hajlamost. Többszöri vevős termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 25.

AporBogarkaja

2015. május 10.

Igazából nem nagy szám, egyik barátom kedvence volt. Kipróbáltam én is. Szerintem az egynek elmegy kategória. Vagyis, neki aki nem radírozta rendszeresen a bőrét, biztosan bevált, nekem annyira nem volt olyan hű de jó érzés, de legalább nem mállik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

prehalekjudit

2014. október 15.

Régóta kerestem ilyen tenger-illatú szappant.Nagyon szeretem,mindig felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 15.

Régóta kerestem ilyen tenger-illatú szappant.Nagyon szeretem,mindig felfrissít.

Jelizz

2014. július 23.

furika az illata :D denekem tetszik, ilyen kis szemcsék vannak benne, ami radíroz és maszíroz is picit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

HelenaHeléna

2014. június 24.

Volt egy ugyanilyen illatú tusfürdőm, szintén Palmolive, imádtam, ezért úgy gondoltam, kipróbálom a szappant is. Hát nem jött be :( Az illatát imádom, visszafogott, friss, jól habzik, jól tisztít, tehát jól végzi a dolgát, de sajnos nekem szárítja a kezem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Gwendoline

2014. február 26.

Hát oltári radírozó hatása nincsen, de illata, habzása jó. Meg nem marad az illata sajna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate