Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2013. június 20.

Kategória:   Tusfürdők

Frissítő illatú, kék alga kivonattal és tengeri ásványokkal gazdagított összetétel.

Damayanti

2015. április 22.

Kellemes, finom, friss, tengerre hajazó unisex illat. DE: nekem mégis csalódás, mert régen, még sok-sok évvel ezelőtt (van az már 10 éve is) volt a Palmolive-nek egy eszméletlen, álom finom óceános tusfürdője, akkor még más volt a flakon formája is kicsit, illetve annak a színe olyan igazi, tiszta óceán kék volt, az illata pedig egyszerűen csodálatos. Tényleg lehetett már az 10 éve is, amikor utoljára kapni lehetett, de én a mai napig keresem, hiányolom azt az illatot, azt az óceános Palmolive aromát. De nem találom. Volt már azóta több óceános tusfürdője a Palmolive-nek is (többek közt ez az Ocean Vitality is), illetve más márkáknál is felbukkan időnként egy-egy próbálkozás, de azóta sem sikerült utánozni, vagy legalább megközelíteni azt a bizonyos régi óceános "szerelmem illatot'... Ezért csak 4-est adhatok erre a tusira, mert jónak jó, de ez sem az, amiben reménykedtem. Komolyan mondom, mikor először megláttam az üzletben ezt a fajtát a polcon, a szívem is a torkomban dobogott amikor levettem megszagolni, annyira reméltem, hogy talán ez lesz az, talán most meg van végre az a régi, csodálatos, évek óta keresett illat, de megint csalódnom kellett. Fásultan tettem is vissza a polcra... pedig ez sem rossz, pláne hogy férfiaknak és nőknek is használható, de akkor is csalódás, mert ahhoz a bizonyoshoz hasonlítom, azóta is... nem értem miért kellett kivonni annak idején a forgalomból. Amíg kapható volt, még el sem fogyott az egyik, már vettük a másikat. Mostanra az már csak emlék, ez pedig egy megjárja, de azért közel sem olyan kategóriás utánzat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Gabriella1992

2014. augusztus 12.

Kellemes illat, ez sem szárít, mint a többi Palmolive tusfürdő. De nem olyan tartós az illata rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

mira9413

2014. június 8.

Én szeretem az illatát. Talán egy icipicit szárít, de a hátamról nekem is eltüntette a pattanásokat, és energiával tölt fel. :) Egyik kedvencem, a másik a Thermal Message. És a zöld Ayurituel, de azt egy ideje nem láttam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Dori_91

2013. november 26.

Nekem teljesen bejött. Eddigi legjobb tusfürdőm. :) Az illatát meg kell szokni, azonban kellően hidratál, nem szárít és mintha energiát is adna a hétköznapokhoz. (Bár lehet, hogy ezt csak én látom bele. :D) Maradok a Palmolive-nél, és kipróbálom a többit is, de ez biztosan fennmarad a listámon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

burberry

2013. november 1.

Nekem ez nem nagyon jött be, főleg az illata miatt, ugyanis egyszer véletlenül ezt vettem a fresh változat miatt ( összekevertem a csomagolásukat). Ezen felül nekem nem habzik eléggé társaival szemben, és jobban is szárít azoknál. Nekem ez a sorozat egyáltalán nem jött be. A többi illat sem nyerte el igazán a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

tukleraj

2013. július 7.

Nem tudom, hogy melyik az a különleges összetevő, de a hátamon lévő pattanásoknak is búcsút mondtam ezzel a tusfürdővel- az áldásos hatása mellett a bőrömet is kellően hidratálja, nem marad utána kellemetlen "uszodaillat"- ahogy az egyik ismerősöm fogalmazott a termékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezőanyag. Zöld.