Pampers

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   64 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

TZs90

2021. december 1.

Az illata nagyon finom volt, de túl nedves volt és ami a fő probléma, hogy a kislányom popsija nagyon kiütéses lett tőle. Kipróbáltam smink letörlésre is, hátha nem vész kárba a csomag, de arra sem vált be sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

AVoracsek

2020. október 19.

Ajándékba kaptuk, még szerencse, hogy csak 2 csomaggal. Egyet tudtunk elhasználni belőle, nekünk annyira fullasztó az illata és még nem is tisztít olyan alaposan, mint jóval olcsóbb vetélytársai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Tündérvirág

2019. március 31.

A legjobb amit kipróbáltunk! A visszazárható teteje miatt plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

A legjobb amit kipróbáltunk! A visszazárható teteje miatt plusz pont.

fdorottya

2019. január 31.

Rengeteg törlőt kipróbáltam már. De mindig ennél kötök ki. A sensitive változatát is nagyon szeretem. Nem tudok semmi rosszat mondani róla. A lapok megfelelő méretűek, strapapíróak, megfelelően nedvesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

mig

2019. január 30.

Jelenleg 26 hónapos tapasztalatunk van 2 db kis korkülönbséggel született felhasználóval, lényegében mindent kipróbáltunk, de otthonra csak ezt a törlőkendőt vesszük hatosával négyesével stb. Utazáshoz a tescos vált be:) Az (a csomagolás miatt - mivel visszazárható kis plexivel) hosszútávon kevésbé szárad ki, de ennek jobban szeretjük az illatát (soha nem okozott semmilyen irritációt), a vastagságát, még azt is megbocsátjuk, hogy sokszor kettesével, hármasával jön ki a csomagból. Az elején csak és kizárólag sensitive terméket vettem mindenből és az volt a tapasztalatom, hogy egyik márkáé sem volt végig igazán nedves, a csomag közepétől olyan érzés volt, mintha konyhai papírtörlőt használnék. Ez egyenletesebben oldja meg valahogy.
Most néztem a tárolóban, pont 34 db van raktáron. Eléggé márkahűek vagyunk asszem.
(utazáshoz tudom, hogy ennek is van műanyagos fedelű lezárt változata, de az annyival drágább, hogy olyankor maradok a tescos változatnál)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Judit1987

2018. július 23.

Csak ezt használjuk kisfiamnál. Anno kaptunk mindenféle márkájút ajándékba vagy tesztelésre, de egyik se volt ilyen jó. Vagy túl vékony volt, vagy nem elég nedves vagy a kettő együtt. Ennél minden adott ami kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

enuciii

2018. április 18.

Nekünk nem vált be, nagyon szöszölt, a kendő szerintem vékony, legalábbis sokat el kell használni egy pelenkázásnál ha nem csak pisi van. De ettől eltekintve az illata jó, kellően nedves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Gigi81

2018. február 13.

Popsitörléshez kisfiamnál ez vált be a legjobban, nedves, nem okoz irritációt, a kendő strapabíró de puha. Illata diszkrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Lettike77

2017. december 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Popsitörlőként és sminklemosóként is remekül funkcionál. Én sminklemosásra használom otthon, de mivel bölcsiben dolgozom, ezért már volt "dolgom" mindenféle márkájú, vastagságú popsitörlővel, de ez a legjobb mind közül. Az ára kicsit húzós, de dm kuponnal egész jó árban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

dudocska

2017. november 21.

Kifejezetten olyan terméket kerestem, ami gyengéd, nincsen benne túl sok "rossz/káros" anyag, hiszen az nem tesz jót a babák érzékeny bőrének. Én sminklemosásra használom most..19 évesen, és abszolút szeretem, nem lesznek tőle pattanásaim, szépen tisztít. :) Anno ezt használta anyum is rajtam, mikor kisbaba voltam. :D Ára is szuper, illata is olyan babás :) Szuper nagyon!!

Update: azóta is imádom, szeretem :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Update: azóta is imádom, szeretem :))

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.