Best of Beauty 2019

Pampers

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Kiszerelés:   56 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

t.greti

2019. május 17.

Fura illata van ahhoz képest, hogy illatmentes...
Rendkívül szöszöl, és szerintem nem elég nedves a vastagságához képest. Szerencsére csak ajándékba kaptuk (de több csomagos pakkot sajnos), alig várom, hogy elfogyjon. Ennél van jobb popsitörlő is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Fura illata van ahhoz képest, hogy illatmentes...

Annie4

2019. április 13.

Mi ezt használjuk születése óta! (1éves múlt) közbe mást is próbáltunk de mindig visszatértünk hozzá! Szeretem hogy ennyire nedves, nem szakad el. Gyakorlatilag mindent ezzel törlök, nem csak a popsit :D amikor akció van bevásárolok, így egy 56-os csomag kb 200 forintra jön ki, ennyit tuti megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

eeeee

2019. április 9.

Kellően vastag és nedves, de borzalmasan szöszöl. Nem irritálta a babám bőrét, de nem szerettük. Ár-érték arányban katasztrófális.
Nem egy csillag, mert azért el lehetett használni, de vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Nem egy csillag, mert azért el lehetett használni, de vártam, hogy elfogyjon.

tammancs

2018. december 7.

A legjobb popsitörlő. Végre nem egy vékony pospsitörlő, hanem kellőképp vastag. Enyhe illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Betty81

2018. november 30.

Az egyik promóciós babacsomagban került hozzám. Kipróbáltam, sajnos, mert bíztam a márkában, de soha nem venném meg ezek után. Az illata már fura volt, ahhoz képest, hogy "sensitive". Elég vékony, sokat elhasználtam egyszerre, mire letisztítottam vele mindent. El is fogyott hamar (hála égnek!), még egy teljes napot sem bírt, bár nem 56 db volt a csomagban. Már az előzőleg felkent popsikrém maradvánnyal is "küzdött",ráadásul ahogy a baba bőrén végighúztam, rengeteg szöszt hagyott maga után, de nem ez a legnagyobb hibája. Valószínűleg azért, mert többször végig kellett húznom egy területen, hogy tiszta legyen - pedig óvatosan csináltam - szabályosan szétrepedt a pici bőre. Szóval nekünk nem nagyon jött be, ja, és biztosan nem a baba bőre az extra érzékeny és az én törlési technikám sem durva, biztosan a törlőkendő okozta a bajt, mert amint váltottunk, a fenti probléma megszűnt. Drága, a hatása pedig kritikán aluli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

szanii

2018. november 23.

Mindig ezt veszem, sminkeléshez használom, de egyébként multifunkciós dolgokra alkalmas. Jó áron van, akciósan 400 Ft.-ért szoktam betárazni belőle. Nem irritál, semleges illata van számomra. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

LenaStonK

2018. június 25.

Már nagy iskolás a kislányom, de még a mai napig is ezt használjuk, mindig van az iskolatáskájában is egy csomaggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Gigi81

2018. február 13.

Nagyon jó nedves és strapabíró a kendő, kellemes, alig érezhető illattal, nem irritál. Szeretjük, rendszeresen használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

snowyfairy

2017. szeptember 17.

Végre egy valóban sensitive törlőkendő, amiben nincsen illatanyag!
Eddig általában sajátmárkásat használtam. Ez a törlőkendő sokkal jobb az eddigieknél. Kezdve azzal, hogy vastagabb az anyaga, nem málik szét az első törlésre. Mivel vastagabb így a benne lévő nedvesség nem párolog el 1 perccel a csomagolásból való kiszedés után. Szóval 1 db kendő elég. Míg a Müller, Dm, Tesco kendője vékonyabb és kevésbé nedvesebb, így ár-érték arányban ez a megfelelő nekem. Főleg, hogy a tetején van visszazáró rész is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Végre egy valóban sensitive törlőkendő, amiben nincsen illatanyag!

Kingácska0807

2017. június 9.

Ez annyira sensitive körülbelül, mint a drótkefe. :D Az enyémnek már másak az összetevői, az összes valamit érő összetevő kikerült belőle. Gondolok itt az E-vitaminra, aloe- verára. Helyette van benne szilikon(minek?) és minden egyéb. Siettem,csak gyorsan lekaptam valamit a polcról. De ezt soha többet. Viszketek tőle mindenütt, diszkomfort érzetet ad intim területen, szóval katasztrofális. Elszomorító,hogy ezt babáknak szánják..Mindezek mellett még nem is egy olcsó kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.