Pampers

Ár:   580 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Violetta, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   56 db
Kategória:   Egyéb

Különösen finom törlőkendő aloe vera és kamilla kivonattal. A Neogranormon törlőkendő vastag, puha és textilhatású. Tartalmának köszönhetően gyengéden ápolja és tökéletesen tisztítja a baba bőrét. A baba egész testének áttörlésére ajánljuk.

vhsz

2019. augusztus 14.

Mindkét gyereknél ezt használtuk. Talán az egyetlen popsitörlő, ami elég vastag. Mi nagyon szeretjük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Cicuka22

2019. április 22.

Legjobb törlőkendő!!! Puha, megfelelő vastagságú és elég nedves még a csomag vége fele is. Jó illata van. Többet kipróbáltunk, de ez a legjobb mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

baba_girl_16

2019. március 25.

Eddigi legjobb törlőkendőnk. Vastag, puha és kellően nedves. Nem irritálja a babám bőrét és tökéletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Tuszy

2018. november 19.

"Közepes" nedvességű törlőkendő szerintem, nem egy csodaszer, és az illata nem tetszik, illetve nagyon vastag.
A baba bőrét nem irritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

A baba bőrét nem irritálja.

Tündérvirág

2018. szeptember 5.

Kellően nedves, vastag, és jól tisztít. ami nem tetszik benne, hogy nincs illata, de emiatt nem pontozom le, mert mégiscsak egy illatanyagmentes törlőkendőről van szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

wildrose

2018. július 24.

Kellemes, enyhe illatú, jó méretű törlőkendő, szuper minőségű, kicsit vastagabb a többinél és extrán puhább, valamint tökéletesen nedves.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

enuciii

2018. április 19.

Imádjuk!!!! A legjobb törlőkendő az összes közül!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Imádjuk!!!! A legjobb törlőkendő az összes közül!!

csigverus

2018. február 22.

Ezt hasznaljuk mert vastag jo nedves a kendo es nem irrital. Nem olcsó de az olcsobb fajtabol tobb kendot kell elhasznalni amik raadasul nem is ennyire nedvesek. Bejott.
A saját véleményed nem értékelheted!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

A saját véleményed nem értékelheted!

niki33

2017. november 17.

Szinte már minden jót elmondtak róla: elég vastag, így nem kell sok belőle tisztába tevésnél, nem irritálja a baba bőrét, én személy szerint nem bánom, hogy nincs különösebb illata. Alapjáraton picit drága, de sokszor van akcióban, ha többet vesz az ember. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

kalmaniki

2017. október 18.

Szeretem ezt a törlőkendőt. A kendők vastagok és elég nedvesek is, így elég 1-2 darabot használnom egy pelenkázás alkalmával. Egy kicsit drága. Egyedül az illatától vagyok rosszul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Hidratálók: PEG-40