Best of Beauty 2019

Pampers

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   54 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:   54 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Anyaga vastag, textil hatású.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Nem tartalmaz parfümöt, alkoholt.
  • Érzékeny bőrűek számára kifejlesztett.
  • Praktikus záró kupakjának köszönhetően megtartja nedvességtartalmát.

BekefiDorki

2019. május 21.

Nagyon erős, vastag az anyaga, nem kell sok belőle. Szuper gyengéd!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagyon erős, vastag az anyaga, nem kell sok belőle. Szuper gyengéd!

Stanczi

2019. február 8.

Tök jó vastag, egyesével jönnek a lapok és kellően nedvesek is. Viszont szöszölődött és csúnya pirosra csípte a babócám fenekét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Tündérvirág

2018. december 1.

Nagyon jó. Vastag, nedves, egyszerre egy db jön ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Nagyon jó. Vastag, nedves, egyszerre egy db jön ki.

Cs220

2018. augusztus 30.

Vastag és kellően nedves kendő, szupi a zárókupak is, de egyrészt valóban szöszmöszös lett a babám bőre, másrészt többszöri próbálkozás után rá kellett jönnöm, hogy bizony ettől pirosodott be a popója. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

enuciii

2018. április 19.

A sima sensitive -t szoktuk használni de gondoltam kipróbáljuk ezt is. Elég jó kis törlőkendő. Pont jó a vastagsága, az illata se rossz viszont kevésbé éreztem nedvesnek mint a sima sensitive-t. Nem bántam meg hogy megvettem, de azért maradok az előzőnél!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Freya

2018. március 12.

Jól zár a teteje, az illata is jó, a bőrt sem irritálja. Pont megfelelően nedves és elég vastag anyagú. Egy pelenkázáshoz 1, esetleg 2 darab kell belőle. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

csigverus

2018. február 22.

Ez van a táskában, mert jól zár a teteje. Otthon a tető nélkuli valtozatot hasznaljuk mert vastag jo nedves a kendo es nem irrital. Nem olcsó de az olcsobb fajtabol tobb kendot kell elhasznalni amik raadasul nem is ennyire nedvesek. Bejott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

wildrose

2018. január 24.

Enyhe illatú kendők, jó méretűek, az átlagosnál vastagabb anyagúak, megfelelően nedvesek. Nem irritál, praktikusan visszazárható csomagolás. Bejött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Sziszilady

2018. január 19.

Eléggé nedves és jól le lehet vele törölni, amit kell. Viszont számomra olyan büdös, hogy mikor először használtam, ráfogtam a gyerekre a szagot... Majd rájöttem, hogy ebből a törlőkendőből árad.. "Szerencsére" vaktában betáraztunk belőle, mert akciós volt, így most használhatjuk ezt, amíg el nem fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Donna

2016. november 3.

Nekem nagyon nem jött be. Az anyaga vastag , nehéz, úszik a nedvességben. A zárókupak jó ötlet de nem emel a termék színvonalán. Egyszerre sosem tudok csak egy kendőt kivenni jön vele két másik. Illata sem babás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.