Panarom

Ár:   4717 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: panarom, Módosítva: 2020. november 12.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A balzsam jótékony összetevői révén nyákoldó, köptető hatású, melyet korhatár nélkül alkalmazhatunk gyermekeknél. Orbáncfűolaj tartalma miatt fényérzékenységet okozhat, ezért a használat után ne tegyük ki a bőrt közvetlen napfürdőnek.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta foxpost

Diakyra

2021. június 9.

Kb vmi szúnyogriasztóra emlékeztet az illata, őszintén szólva számomra ez a termek is csalódás. Előtte a Babyloofot használtam és bár annak is nagyon gyógynövény illata volt, mégsem volt ennyire taszító. Állagra, kenhetőségre rendben van. Nem veszem újra az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

niomiode

2021. március 25.

Gyereknél felnőttnél is ezt használjuk mellkasra hogy felszakítsa a lerakódásokat. Nagyon jól működik évek óta. Nappalra szoktuk bekenni és melegen tartani a bekent bőrfelületet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

SzM88

2021. március 16.

Gyerekeknél es nalunk felnőtteknek is bevalt. Megfazaskor estenkent bekenjuk a mellkast es a hátat. Igy ejjel tudunk aludni. Az hogy magyar termék es szuper összetevői vannak mar csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

BoBogika

2019. február 9.

Hatásos balzsam, már amennyire az ilyesmit meg lehet ítélni...
Mindig van itthon. Az ovis kislányomon használom, az 50ml nálunk egy megfázásos szezont bír ki, szeptembertől márciusig.
Az illatát meg kellett szoknom, pedig nem vagyok egy finnyás típus. Annyira meglepődtem, teljesen másra számítottam, mikor megvettem.
Konkrétan olyan szaga van, mint régen a szúnyogriasztós fáklyaolajaknak volt. Szerintem botrány. Nem egy Leo Varázsolaja illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Hatásos balzsam, már amennyire az ilyesmit meg lehet ítélni...

babika26

2018. november 27.

Gyerekeknek megfázási időszakban végig ezt használom, mellkrasra, hátra. Nagyon szeretik az állagát, illatát és szuper hatékony!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Leander

2017. január 25.

Jó illat, jó állag, kellemes használat és úgy érzem segít is a picimnek amikor betegeskedik. Emellett rettentő lassan fogy, nagyon sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Pyross

2017. január 15.

Nagyon jó illata van. Nyákoldásra használtam Kislányomon. Szerintem jól bevált. A feltüntetett árnál olcsóbban vettem meg. Orrdugulás esetén az orrnyeregre és esetleg az arcra is kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

fanni.mathe

2011. június 23.

Ennek nagyon jó az illata, és a kicsik is imádják! Szeretik, ha masszírozom őket ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.