Panarom

Ár:   3260 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolók

Ennek a különleges olajkeveréknek a használatával rugalmassá válik a gáti szakasz, optimális esélyt adva a szülés közbeni gátvédelemnek, továbbá segít visszaállítani és megőrizni a gát állapotát a regenerálódás időszakában.

Ár: 1300 , Eladó: Csokri
Állapot: 50/48 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost

szavitrii

2021. augusztus 16.

Ezt használtam a második terhességem alatt. Napi rendszerességgel kenegettem a gátamat. Végül nagyon pici gátsérülésem lett, de szerintem ez sokkal inkább múlik a körülményeken (választott testhelyzet, egyéni tempó, háborítatlanság), mint egy olajon. Szóval valójában nem tudom, mennyit segített, de mindent megtettünk (pl. sok E vitamin tartalmú dolgot is ettem) és ez is a minden része volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Csillagpor123

2021. március 9.

Sajnos azt kell, hogy mondjam nekem nem segített. Túl hordtam a babát és indítani kellett így jóval tovább használtam. Szülés alatt is használta a szülésznő. Lehet, hogy azért sem működött, mert az oxitocin extra módon gyorsan hatott, illetve nem választhattam pózt sem. Lehet, hogy nem az olaj hibája. A seb még 10 hónappal később is fáj (elég nagy, szabályos, mert az orvos vágta nem én szakadtam). A lelkemnek is nagyon rossz ezért is kap tőlem csak egy pontot. Muszáj valamit hibáztatnom, nekem ő lett az (egyik).
A regenerációban sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

A regenerációban sem segített.

Akasa

2020. július 11.

Elérte a hatást, sérülés nélkül született a kisfiam, pedig nem volt kicsi (én annál inkább).
Tudom választott testhelyzet, meg saját tempó stb. is kell a természetes gátvèdelemhez!
De ezt használtam, és érezhetően segitett, ha más nem már csak a placebo hatás miatt is!
Szülés előtt 6héttel kezdtem el használni, csak kenegettem, nem csináltam a fájdalmas masszázst.
Kitolásnál a szülésznő is felkapta.
Ami maradt a dúlám tanácsára elraktam és szőrtelenítés után használgattam el. A gyantamaradékot is profin eltàvolítja :)
Ha lenne még egy babám tuti megint megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Kitolásnál a szülésznő is felkapta.
Ha lenne még egy babám tuti megint megvenném!

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Illatanyagok: Aniba Rosaeodora Wood Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Limonene

További info az összetevőről a KM-blogon >>