Pandhy's

Ár:   3810 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katickam, Módosítva: 2019. november 30.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

PANDHY'S™ SweetCare krémünk egy glükóz alapú készítmény, amely hatásmechanizmusában a glükóz kiváló penetrációjára épít. A glükóz juttatja a krém aktív hatóanyagait – um.: multiaktív E vitamint, az antioxidáns szőlőmag kivonatot és a panthenolt – a bőr egészen mély rétegeibe. A SweetCare krém természetesen édes is, de szájon át azért ne használjuk!  Kiszerelése 150 ml.

Zsildom

2015. március 21.

Tavaly tavasszal a kozmetikusom ajánlására vettem meg (szerintem csak ők forgalmazhatják) aki elkötelezett híve a márkának. Zsíros vízhiányos bőröm rendbetétele céljából szinte gondolkodás nélkül beruháztam rá (az árára már nem emlékszem, de nem volt olcsó). Hazavittem, majd az impulzus vásárlásból kijózanodva el kezdtem nézegetni: kenjek-e a zsíros arcomra olyan krémet, amit testápolónak is ajánlanak. Kipróbáltam, bajt nem okozott, az én ízlésemnek sűrű, kenőcsös állagú. Félretettem. Aztán ősszel sikeresen túlhámlasztottam az arcom, nemcsak foszlott, hanem szó szerint lógott a bőröm a vízhiánytól, 10 évvel néztem ki idősebbnek a valós koromnál. Eljött a mélyhidratáló ideje. És igen, csillagos ötösre teljesített ez a krém. Csak azért adok 4 csillagot, mert találtam ennél szimpatikusabb krémet, de semmi rosszat nem tudok mondani róla. Kiválóan hidratál, csak ez a disznózsír állag nem komfortos az arcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Glucose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Az ezüst-kolloidot vízben feloldott (kolloid állapotú) ezüst részecskék alkotják.

Magát az „ezüst-kolloid” kifejezést sok forgalmazó pontatlanul tünteti fel termékein, amik valójában ezüstvegyületeket, vagy fehérje-ezüst vegyületeket tartalmaznak. A valódi ezüst-kolloidban az ezüst feloldott, apró, fémes részecskékből áll.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.