Pannonhalmi Főapátság

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A Pannonhalmi Főapátság kertjében előállított levendulaolajjal illatosított, kézi módszerrel készült kíméletes hatású növényi szappan.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

andrea44

2020. november 10.

Mas csomagolasban ismerem. A kezmuves szappanok nagy rajongojakent hasznaltam, nagyon szerettem. Az illata edes, tiszta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

katalinmester13

2020. augusztus 7.

Első kézmosásnál azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes szappant. Nagyon finom, puha hab képződött. Mintha krémmel kenegettem volna a kezem. Valójában nagyon szárít, kellemetlenül húzódik a bőr a szárazra törölt kézen. Nem kedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.