Pannonhalmi Főapátság

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz tartósítószert. A  termékkel állatkísérleteket nem végeztek! Tradicionális recept alapján tiszta növényi olajok felhasználásával készült.

katar

2018. augusztus 6.

Szép, megbízható összetevők, ezért is vettem meg, de... Iszonyatosan szárít, "csikorog" utána a bőröm. Fürdéshez szerettem volna használni, de ha a lányos részeimet ezzel mosom, kimondottan fáj utána, szóval maximum kézmosáshoz ajánlom. Az illata kellemes használat közben, bár a bőrön utána egyáltalán nem érezni. Nagyon akartam szeretni, de sajnos csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

MsKors

2016. július 11.

Ajándékba kaptam, aztán én is megvettem egy alkalommal amikor tavaly vagy azelőtt kint volt bódéjuk karácsonykor a Deáknál. Nagyon szeretem, nagyon jól tisztít, szeretem a levendulát, minden passzol. A csomagolása meg annyira egyedi! Azóta eltettem kis tartónak, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Josie

2014. február 28.

Ajándékba kaptam, kedveskedni akartak ezzel a szappannal nekem...szép összetevők, natúr meg minden ami jó. És aztán a nagy csalódás, ugyanis iszonyatosan szárít! Fürdés után a kezeimet kennem kell (eddig sosem kellett ilyet csinálnom, kivéve mikor egyszer elcsábultam és a manna szappanjával hasonlóan jártam). Nekem az illata sem tetszik, egyáltalán nem természetesnek tűnő, de ez már egyéni probléma. A másik dolog, pedig hogy nagyon hamar fogy - ami most mondjuk nekem kapóra jön - szóval ha így nézem árban sem éri meg. Hiába van jó szívem, de a realitásom 1-esnél többet nem tud adni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Lolkabolkaa

2013. április 21.

Kellemes az illata, jó érzés ezt használni zuhanyzáshoz. :) A bőröm pedig szép, és ápolt lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Guttmann Natasa

2012. november 17.

Kedves bokihugi!
Ezt a terméket a Pannonhalmi Főapátságban lehet kapni. Kizárólag a bencés apátság forgalmazza. Győr-Moson-Sopron megye, Pannonhalma, a Pannonhalmi Főapátság boltjában. Részt lehet venni idegenvezetésen-én is így tettem- és a túra végén a boltba érkezel. Engem nem kötnek le ezek a dolgok, kötelességbl mentem. De aztán fölvásároltam a bencések tisztálkodó szereit. :) Igazi jóminőségű natúrkozmetikumok. (Azért pontoztam, mert már használtam, jó termék. És remélem így hamarabb észreveszed a hozzászólást. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Kedves bokihugi!

Aldrovanda

2012. július 6.

Örülök, hogy felkerült ide ez a szappan. :) Pár éve anyukámnak és magamnak is vettem egy ilyet, de már a csomagolás is annyira helyes volt, hogy csak nemrég használtuk el őket. Nagyon szeretem a levendulát, a természetes szappanokat és örülök, ha magyar termékeket vehetek, szóval ez ideális kis kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>