Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsi24, Módosítva: 2011. július 16.

Kategória:   Hajápolás

Jazz-meen

2012. október 22.

Nyáron kicsit kiszáradtak a hajvégeim a festés és a Nap miatt, hát bevetettem. Én féláron vettem, de ha azt vesszük, nekem a majdnem rövid hajamhoz 6-7 alkalomra volt elég, és ennyi pénzért veszek egy balzsamot, ami ugyanennyit tud, csak sokkal több használatra elég... hááát... Használat után tényleg puha lett a hajam, viszont 1 nap után "összeesett" a frizurám és lelapult. Balzsamnak nem rossz, de mint pakolás, nulla. Teljes áron nem éri meg, viszont kap két pontot, mert miután mindhármat elhasználtam, a hajam már nem annyira vészesen száraz, mint volt előtte. Igaz, már nincs olyan meleg, és lehet, hogy hajápoló olajjal vagy egy jobb balzsammal is elértem volna ugyanezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

vira.15

2012. június 26.

Nagyon jót tett a hajamnak. Ajándékba kaptam, de nekem tényleg segített, kár, hogy ennyibe kerül. Sokallom, hogy ennyi pénzt elkérnek 3 alkalomért, mert nekem tényleg csak annyi volt. Ennyi pénzből veszek két normál méretű pantene balzsamot és ugyan olyan hatást érhetek el vele. Az ára miatt kap tőlem 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

TijuMK

2012. június 5.

Még télen vettem egy csomaggal, és tényleg nagyon drága volt, gondoltam ennyi pénzért biztos csinál valami. Elhasználtam az első csomagot, semmi hatás... Mondom magamban biztos majd a másodiktól kezdve lesz változás, de sajnos nem. A harmadik után se történt se jó se rossz konkrétan semmi. Ennyi pénzért nagyon nagy csalódás, azt eltekintve hogy legalább kellemes illata volt és kárt nem tett a hajamba semmire se jó. Sajnálom de nem venném újra, pedig lehet a 10. után még történne is valami, de már nincsenek reményeim vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Cu2tka-baba

2012. május 21.

Én is akciósan szereztem be már 2 hete. Heti 1x használom, de hatalmas változást nem okozott. Puha lesz tőle a hajam , de a tartása valami borzalmas lesz. Az illata kellemes és elég jól élénkíti a vörös hajszínem. De nem művel csodát. Még így is sokallom az árát azért amire képes, a teljes ára pedig egyszerűen rablás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Heli

2012. május 8.

A dm-ben kiárusították, egy ilyen alkalommal sikerült 6-700 Ft-ért megvennem. Háát... Különösebben nem csinált semmit a hajammal, talán minimálisan selymesebb lett tőle. Viszont borzalmasan zsíros lett már másnapra. Az illata kellemes, nem lesz kihívás elhasználni a 3 mini balzsamot, de többet nem veszek belőle, az fix.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

anita0101

2011. november 25.

3 db 1300 ,-Ft. Jó de szerintem drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

3 db 1300 ,-Ft. Jó de szerintem drága

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!