Pantene Pro-V

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pownie, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Kategória:   Hajápolók

Öblítés nélküli hajvégápoló olaj argánolajjal. Ez a természetes alkotóanyag Marokkóból rugalmassá és élettel telivé teszi a hajat, különösen a hajvégeket. Könnyen eloszlatható a hajon és nem hagy olajos nyomot.

Pownie

2020. szeptember 23.

Nagyon hosszú hajam van, így muszáj valamit kennem rá, hogy ne törjön és kelljen folyamatosan vágatni a hajvéget, illetve hogy egyáltalán ki tudjam fésülni. Ez az olaj nagyon bevált (korábban is valami Pantene-em volt, de ez még azt is felülmúlja). A hajam vége nem seprűs mióta ezt használom, szépen csillog hajmosás után, de nem marad olajos, hamar felszívódik. Hajtövekhez, fejbőrhöz közel nem ajánlom használni, ott zsírossá teszi a bőrt. Könnyű kifésülni a hajam olajozás után. Én inkább szárítás után használom, mert ha még vizes, akkor nem érzem annyira, hova mennyit kentem, csak úgy eltűnik az olaj. Az illata is nagyon kellemes.
H ajól emlékszem, Müllerben vettem, DM-ben, Rossmannban még nem találkoztam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Vitaminok: Panthenol