Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tinasmink, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hajápolók

Hidratálás száraz, töredezett hajra.

Segít megerősíteni a hajat a töredezés okozta hajhullás csökkentéséért, fésülésből, és hajformázásból eredő károk ellen.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Nem ér semmit, olyan érzés mintha egy budos szilikont obligetnek magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nem ér semmit, olyan érzés mintha egy budos szilikont obligetnek magamra.

Juuice

2016. május 13.

Szerettem, lehet majd még újravenném, de mindegyik balzsamra kíváncsi vagyok, elcsábítanak az újdonságok. Szépen puhít, krémes, táplál, öblíteni sem körülményes, hozza, amit kell. Száraz a hajam, úgyhogy kellenek rá az ilyen gazdag balzsamok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Lettike77

2016. április 4.

Átlagos balzsam. Nem roncsolja a hajam, de annyira nem veszek észre pozitív változást sem. Elhasználom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

MseSabo

2015. szeptember 19.

A legjobb balzsam! Bármi mást veszek, mindig megbánom és visszatérek ehhez mert ez nem okoz csalódást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Zsanka84

2014. június 17.

Sokáig kisérleteztem más balzsamokkal, de végül minig ennél kötök ki, szépen rendbenteszi a rakoncátlan tincseimet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Rure90

2014. május 27.

Nagyon jó balzsam, selymes lesz tőle a hajam, nem nehezül el. Az illata nem tetszik annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

jetroh

2013. november 22.

kicsi koromban mindig Pantene termékeket vett anyukám,gondoltam nosztalgiázok.
Borzalmasan szétcseszte a hajam.Nagyon száraz és töredezett lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

kicsi koromban mindig Pantene termékeket vett anyukám,gondoltam nosztalgiázok.
Borzalmasan szétcseszte a hajam.Nagyon száraz és töredezett lett tőle.

Misa

2013. október 10.

Az eddigi legjobb hajbalzsam, amivel találkoztam. Alig-alig töredezik a hajam (pedig festett), amióta ezt használom. Nem zsírosít, nem lapít, nagyon szeretem az illatát, számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

jubileum

2013. október 5.

Életem első hajbalzsama, még 13 voltam mikor vásároltam egy piaci árustól kistubusokat aki a visszaszállított újságajándékokat árulta...
Nem emlékszme rá hogy olyan hű de meglepő hatást ért volna el....persze akkoriban azt se tudtam mit lehet elvárni egy hajbalzsamtól, de igazából semmilyen negatív hatása nem volt ez biztos...némi pozitív igen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

floralili

2013. március 13.

Évek óta használom! Nagyon szeretem az illatát, az állagát, nem viszket tőle a fejbőr, nem lesz hamarabb zsíros a hajam, és puhává, fénylővé teszi a hajat. A kifésülést is nagyon megkönnyíti. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!