Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

sprefectesse

2020. május 30.

Imádom. Amióta megvan, azon kapom magam, hogy néha előrehúzom a hajamat, és simogatom, annyira selymes, és ez valahol már nagyon beteg dolog :D
Az illata is nagyon finom, és bár elsőre megijedtem tőle, mert ez tényleg olaj, maradéktalanul beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet. (Egyszer sikerült egy kicsit túlzásba esnem, de elég volt egy kis vizet vennem a kezembe és úgy átmasszírozni, és megoldotta a dolgot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

nika97

2020. május 24.

Sokáig kitart és kifésülhetővé teszi a hajat. Az illata is kellemes, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

rekuci2

2020. május 6.

Kb már a 4. flakonnal vettem meg az évek során. 1 flakon kb 1 évig elég az én hosszú hajamra. Nekem maximálisan bevált. Illata olyan mintha egy fodrász szalonból léptem volna ki. Puháva, fényessé teszi a hajam. Szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Linda94

2020. május 6.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat. Szép, fényes, puha lesz tőle a hajam. Nem kell belőle sok, mivel zsírossá teszi a hajat.
Már több mint 6hónapja vettem és még mindig van benne, pedig minden hajmosásnál használom.
Én meg vagyok elégedve vele, és legközelebb is a kosaramba kerül a dm-be 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Én meg vagyok elégedve vele, és legközelebb is a kosaramba kerül a dm-be 🙂

Leticica6

2020. április 23.

Hajmosás után szoktam használni, néha a század hajamra is amikor úgy ítélem meg, hogy nagyon száraz. Sima és puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el a végét. Nagyon szeretem, már sokszor újra vettem. Nem kell belőle sok, így nem is fogy gyorsan. Én az illatát is nagyon szeretem. Csillagos 5ös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Panka20

2020. április 17.

Hajmosás után, és néha hajvasalás után használom, nekem bevált, kevésbé töredezik tőle a hajam, meg kevésbé is száll a téli fűtésszezonban. Már vagy négy éve használom, egy üvegcse legalább egy évre elég, még hosszú hajnál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

RoseGold88

2020. április 17.

Nekem nagyon nem jött be. Tényleg van eg, masszív alkoholos szaga, ami a drogériában nem tűnt még fel, amikor megszagoltam. Szárazzá tette az én hajamat is sajnos, hol kevesebbet, hogy többet tettem a hátközépig érő hajamra. Nagy csalódás, mivel amúgy csak Pantene termékeket használok a hamara, több fajta samponjuk is van itthon, tökéletes mindegyik, de ez az olaj katasztrófa. Soha többet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

lexx

2020. március 5.

Lassan több mint egy éve vettem, lapockámig ér a hajam. Minden 3-4. nap használom és teszi a dolgát. Csak száraz hajamra szoktam 1-2 pumpálásnyit a hajvégeimre tenni. Elég sok fajta hajvég ápolót használtam, eddig ez teljesít a legjobban és még újra is venném ha elfogy, de még kicsivel kevesebb mint a fele megvan, szóval van időm dönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

TimyeK

2020. február 21.

Régebben elhasználtam belőle egy üveggel, de nekem nagyon nem vált be. Amint kinyomtam belőle megcsapott a tömény alkohol szag, amit nem tudok mire vélni. Nem javított a hajam állapotán, ellenben jól lezsírosította azt és mintha jobban töredezett volna. Először nem értettem egyébként miért lemoshatatlan a kezemről, aztán néztem meg az összetevő listát, ami borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

alexyfromalexy

2020. február 9.

Hasznalom már pár hete (kb 6), nekem bevált!
Nem csodaszer, de ár értek arányban teljesen elégedett vagyok vele és hozza amit ígér.
Hosszú hajam van, hajmosas után kb 3-4 pumpalasnyit szoktam eloszlatni a hajvegeken.
Szepen rendbe tette a hajam, fényes lett és könnyen fesulheto, valamint puha!
Szerintem egy próbát megér, elég sokszor akciózzak a DM-ben :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Hasznalom már pár hete (kb 6), nekem bevált!
Szepen rendbe tette a hajam, fényes lett és könnyen fesulheto, valamint puha!
Szerintem egy próbát megér, elég sokszor akciózzak a DM-ben :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.