Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

Ár: 990 , Eladó: lia0000
Állapot: Negyede el lett használva, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után postázom vagy személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: Greti5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Evelili

2021. december 2.

Hővédő és hajvasalás után használom. Puhává teszi a hajamat, de matt és fénytelen marad...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Slau

2021. november 24.

Minden nap vasaltam a hajam és ez segít ,hogy ne legyen olyan száraz a hajam. Nagyon szerettem az illatát,sokáig elég volt a mennyisége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Timi15

2021. október 11.

Szeretem használni. hetente 1x szoktam felkenni csak a hajvégekre, szépen hidratálja és selymessé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

RczKitti

2021. október 9.

Nekem nagyon szárította a hajam. Töredezetté és gyengévé vált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Nekem nagyon szárította a hajam. Töredezetté és gyengévé vált.

TimeaSzabo

2021. augusztus 20.

Jaj ez borzalom. Lehet hogy én eddig túl minőségi hajolajakat használtam, de ez tipikusan az az ócsó bolti valami...
Műanyag érzetet kelt az egész, semmit nem ápol, inkánn fullasztja a hajat. Az illata borzalom. Ennél sokkal jobbak vannak már a drogériákban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

mucskalaura

2021. augusztus 14.

A töveken kívül minden hova szoktam rakni a már teljesen megszárodt hajamra
Imádom, nagyon jól ápol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

A töveken kívül minden hova szoktam rakni a már teljesen megszárodt hajamra
Imádom, nagyon jól ápol

Csene

2021. július 6.

Isteni illata van és még szuperebb, hogy sokáig lehet érezni a hajban. Már többször visszatértem hozzá, nagy kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

koczor84

2021. július 3.

Nagyon kellemes illata van!Szuper termék!Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.és puha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

HolbF

2021. július 1.

Kedvenc termék. Puha és könnyen fesulheto a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Kedvenc termék. Puha és könnyen fesulheto a hajam.

SaraSzoke

2021. június 15.

Nekem 9esre van szőkitve a hajam hamvas szőkére több mint 10 éve. Emellett a hajam hosszú, a könyökömig ér.
2 hajmosás között használom a fülem alatti területre. Nekem napokig érezhető a hatása: puha és sima tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.