Pantene Pro-V

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: featherflying5, Módosítva: 2016. június 24.

Kategória:   Hajápolók

Elixír argánolajjal. 24 órás védelem.

biju94

2019. október 25.

Borzasztó alkohol szagú...véletlen rosszat vettem a drogériában, de mikor az első pumpálásnyit rátettem az ujjamra, megcsapott ez a kellemetlen alkohol szag. Mondanom sem kell,hogy egyből az az egy szó ugrott be róla, hogy szárít. Az összetevőit nem is említve :\.
Sajnálom rá a kidobott pénzt....nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Sajnálom rá a kidobott pénzt....nem fogom elhasználni.

Kremcica

2018. december 17.

Update: Eddig bírtam, agyon szárítja a
hajam, katasztrófa, kuka!

Eszméletlen mennyire alkoholos szaga van ennek a hajvégápolónak. Direktben nem is használom, hajpakolásba szoktam keverni. A márkától az E-vitaminos nekem jobban bevált mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Update: Eddig bírtam, agyon szárítja a
hajam, katasztrófa, kuka!

titike92

2018. december 17.

Borzalmas!! Mióta használom szárazabb a hajam mint valaha! alapból kinyomom és brutál alkohol szaga van amit nem is értek!!!
Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Nem ajánlom senkinek!

Ninny

2018. augusztus 17.

Nem hozta a várt hatást,ennyi pénzért. Jó illata van,könnyen eloszlatható,1-2 pumpálásnyi elég belőle az egész hajamra,de csak pár óráig érzem hogy selymesebb lenne a hajam tőle. Viszont akkor nagyon puha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

FatimeFay

2018. július 1.

Nekem nagyon nem vált be. Túl folyós, nem is oszlik el szépen a hajamon. A szagát én ki nem állhatom, ordít belőle az alkohol. Amit nem is értek hogy lehet egy szárazság elleni olajban 3. helyre rakni.
Semmit nem csinált a hajammal, nem lett tőle fényesebb vagy jobb tapintású. Talán a kifésülésben segített kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Kittens

2018. március 30.

Nem hozza a várt hatást......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nem hozza a várt hatást......

wialina

2017. december 15.

Alapvetően vékonyszálú hajam van, ami gyorsan gubancolódik..viszont ezzel a szerrel könnyen kezelhető lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

cskittix

2017. november 22.

Szeretem az illatát, az állagát. Vizes hajra és szárazra is szoktam használni, szeretem, hogy nem kell kimosni. Alapvetően felül zsírosodó, alul szőkített, száraz hajam van, ez az olaj segít rendben tartani a hajvégeket. Csak azért nem fogom újra megvenni, mert az összetevők nem nyerték el a tetszésem, helyette a tiszta argán olajat választom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

AgnesDomonkos

2017. november 16.

Kb. Fél éve vásároltam az elsőt. Majdnem minden nap reggelente indulás előtt viszek fel egy keveset a hajvégeimre, illetve hajmosás után kötelezően. 😊 Nem kell sok belőle , nem tapadnak össze tőle a hajszálak, az illata lehetne jobb de megszokható. 5⭐️ Nem drága, puhább hajat biztosít és sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Minden hajmosás után használom. A törölközőszáraz hajközéptől a végekig kenem be 3-4 pumpálásnyival (hosszú hajam van). Én nagyon szeretem ezt a terméket, lassan elfogy az első tubusom (kb. egy éve vettem). Amióta használom nem töredezik a hajvégem, szépen nő a hajam, ápolt és fényes. A illatának valóban van némi alkoholos szaga, de felkenve én ezt a szagot már nem érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol