Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Hajápolók

diamond69

2015. október 1.

Szerintem ez a termék megszűnt :( Akármikor kerestem sose találtam. Ajándékba kaptam egy éve és egy ideig nem foglalkoztam vele, mert nekem vékony szálú hajam van, de akármit kipróbáltam nem ért semmit és kapott egy esélyt. Végül ez segített a szénné égetett, száraz hajamon. Az összetevők nem valami szépek, de aminek meg szép volt az nem segített.. Nem tudom melyik összetevője az, amelyiktől a haj már mosás közben olyan lesz, mint a selyem.. :o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Cremelover

2015. szeptember 25.

1 dobozzal használtam el az utóbbi egy évben, de most nem találtam drogériákban csak a Pro-V Intenzív Hidratáló Hajpakolást, lehet ez az újabb változata a terméknek.
Ettől függetlenül eszméletlen puhává,csillogóvá és könnyen kezelhetővé tette a hajam, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

sztinke

2015. július 28.

Kíváncsiságból vettem meg, egyébként elég rég nem használtam pakolást, mert a legtöbb verzió zsírosította a hajamat. Ez viszont teljesen jól működik. :) Nagyon jól ápol, táplál, könnyebben tudom fésülni a hajam a használata után, és mégsem zsírosít, az illata pedig nagyon kellemes. Nem használom minden hajmosás után, de azért minden 2. vagy 3. mosásnál előkerül, ill. amikor szárazabb a hajam a napos, légkondis idő vagy éppen a téli fűtési szezon idején.
Most fogom újra venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Most fogom újra venni. :)

alizkad

2015. június 10.

Nagyon jó!
Selymes haj!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

Nagyon jó!
Selymes haj!

wifey

2015. május 11.

Jó cucc, tényleg. Ajándékba kaptam, hamar el is használtam, nagyon jó az illata, és tényleg használ: nem olyan száraz a hajam utána, szép az esése és a fénye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Cilike

2015. április 10.

Én már legalább száz féle balzsamot és pakolást próbáltam ki, de egyértelműen ő a győztes.
Az én vastag, dús, festett-száraz végű és erősszálú hajammal is képes csodát tenni.
Illata fennséges, a hajamat pedig puhává, könnyen fésülhetővé, ragyogóvá és könnyeddé teszi!
Imádom, újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Imádom, újraveszem!

Rainbow7

2014. szeptember 4.

Sokkal tobbet vartam volna ettol a termektol. Azert erre esett a valasztasom mert a festett hajra valo balzsam nagyon bevalt. De ez sajnos nem. Sot kisse szarazabba tette az amugy nem veszes hajvegeimet. Eleg nagy kiszereles, szoval az arat megerne ha jobb lenne. Sajnos 3 csillagot kell hogy adjak. De meg jovok updatelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

abbey94

2014. július 29.

Mindig is a Pantene balzsamokat szerettem a legjobban, mert csak azok tudták szépen kifésülhetővé tenni a hajamat. Őt egy Dm-es leárazáson szereztem meg 500 Ftért és nem bántam meg! Már kb 3 hete használom rendszeresen. Általában 5 percig hagyom fent. Olyan igazi "most jöttem a fodrásztól" hatást kapok nagyon könnyen tudom fésülni a hajam és már mások is megjegyezték milyen szépen csillog a hajam :) Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert még szeretnék belőle vásárolni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

kovacsrekaa

2014. július 22.

Pocsék!!!!
Itteni sok pozitív vélemény miatt vettem meg, 1000 Ft volt. A doboza ötletes, de vízes kézzel ember legyen a talpán, aki ki tudja nyitni.. Én nem tudom.. A hatása... A hajam szálkás, olyan a tapintása mint a Barbie haj, ugyan úgy szakad mint a nejlon haj.. Undorító, emellett száraz és nehezen fésülhető. Olyan mintha syoss pakolás lenne... Csak rosszabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Pocsék!!!!

Arvael

2014. június 20.

Egy hónapja láttam, hogy 1000 forintra vannak leárazva, de akkor még nem mertem megvenni mondván, ráérek még vele. És bebizonyosodott, hogy a nőknek igenis van hatodik érzéke! :D 500 forintért már nem volt szívem ott hagyni, aztán egy héttel később egy másik is velem jött.
Már öblítés közben is érezhető, hogy puhább a hajam, de utána még selymesebb. Remélem, még sokáig elég lesz, mert szerencsére nem a flakonos verzió, így sokkal kényelmesebb és praktikusabb a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 20.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol