Pantene Pro-V

Ár:   1500-1600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Ár:   1500-1600 Ft
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

eszterszekely

2019. november 20.

Használtam már ennél jóval hatékonyabb hajvégápolót. Az illata kellemes, de olyan érzésem van mintha nem szívódna be, inkább a hajam felületén maradna. Nagy csodákat nem tett. Elhasználom ha már megvan de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

klaudiakovacs95

2019. október 13.

Mégcsak párszor használtam,de egyelőre nagyon tetszik.
Puha tapintású lesz tőle a hajam és nen nehezedik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Mégcsak párszor használtam,de egyelőre nagyon tetszik.
Puha tapintású lesz tőle a hajam és nen nehezedik el.

sevir

2017. november 11.

Nagyon finom illata van és a hajamat puhává teszi ennél több nem is kell hibátlan:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

KittiASzuperpocok

2016. október 28.

Tenyleg sokat segit a hajnak. Nekem szaraz igenybevett hajam van amit raadasnak eppen novesztek is, csak hogy meg nehezebb legyen a dolgom. De ezzel a kis szerummal ugy erzem, mintha a hajam is gyorsabban none. Regeneralja a toredezett vegeket es nem zsirositja be mint a mas ehhez hasonlo keszitmenyek. Ez valoban beszivja, es szaraz lesz a hajam de puha tapintassal. Az illata is mennyei ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Katalin93

2016. augusztus 8.

Már a 3 vagy 4.-et használom, nagyon szeretem. Az illata sárga dinnyés, az állaga könnyű, gyorsan felszívódik és nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Selymessé teszi a hajam, és valóban védi a hajvégeket. Néha kipróbálok mást, de rövid időn belül visszatérek hozzá, mert eddig egy olyan olajat sem találtam volna, ami jobb lenne ennél, de még csak meg sem közelítették ezt a hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

csibike100

2016. július 20.

Mindig nagyon kezelhetetlen volt a hajam, a hajtövek gyorsan bezsírosodtak ezzel szemben a hajvégeim kiszáradtak és mivel a hajam göndör gyorsan ki is szöszösödött. Ezért rengeteg hajpakolást, hajápolót kipróbáltam, de csak nagyon kevés vált be azok is inkább csak nyáron, így kipróbáltam ez az olajat, csodát tett a hajvégemmel. Imádom! Nagyon kevés is elég belőle és gyorsan beszívódik.

Update:
Sajnos elkezdte zsírosítani a hajam pedig csak a hajvégemre használtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Update:
Sajnos elkezdte zsírosítani a hajam pedig csak a hajvégemre használtam. :(

cukorka22

2016. július 6.

A hajvégem töredezettsége csökkent. Puha, könnyen kezelhető lett a hajam. Negatívuma is ebből fakad. Az olaj miatt gyorsabban zsírosodik és lapul a hajam. Az illatával nincs bajom, bár húgom szerint sörre hasonlít :) Elég gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

ftmea13

2016. június 27.

Nagyon sokáig használtam az Avon egyik terméke után, de én egy idő után úgy éreztem, hogy ragad tőle a hajam. Nekem kicsit fura illata is van, másokat lecsóra, engem inkább kicsit a házi pálinkára emlékeztetett, ettől függetlenül tette, amit kell, viszont annyira kimagaslónak nem mondanám a teljesítményét. Nem hiszem, hogy többet újra fogom venni, mert szerencsére találtam egy jobbat, de a maradékot, még biztosan elfogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 27.

jnikk

2016. június 21.

Ez az első ilyen jellegű termék amit használok, de nekem eddig nagyon tetszik. Hajmosás után sokszor össze vissza áll a hajam, de amikor ezzel bekenem a kis szálak szépen a helyükre kerülnek. Már vagy három hete használom, de alig fogyott belőle valami. Szépen táplál és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 21.

Fruzsina1211

2016. június 21.

Szeretem:) Teszi a dolgát,finom az illata!:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 21.

Szeretem:) Teszi a dolgát,finom az illata!:))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.