Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lauralackner60, Módosítva: 2014. július 11.

Kategória:   Hajápolók

Ragyogó hajszínt biztosító szérum

Napraforgo

2016. december 6.

Bár nem festetem a hajam, úgy voltam vele, hogy nem árthat 250 ft-ért jutottam hozzá. (éljenek a hipiszupi akciók) Igazából nem vettem észre különbséget a sima hajvégápolókhoz képest. Igényelte a hajam a napi használatot, de a hígabbaknál mindig ez van. Igazából összekevertem argán olajjal, mert az túl testes volt. Az illata nagyon szuper, szerintem így higítószernek jobb :) Bajom nincs vele, de nem egy csodaszer 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Ophelia

2015. május 13.

Kiárusítós polcról szereztem a dm-ben 125 Ftért, úgyhogy pénzkidobásnak nem nevezném, de sok előnyét nem fedeztem fel a terméknek. Az illata finom, olyan ,,fodrászos", hígabb olaj állagú. Jól eloszlik a hajon, szépen be is szívódik, nem zsírosít, viszont a végeredmény olyan, mintha nem is használtam volna semmit. A hajam egyébként még frissen festett, nem tudom, mennyire befolyásolja a kopást. Elhasználom, de semmi extra, voltak sokkal jobb hajápolóim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.