Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajpakolás. A frissen mosott hajba be kell masszírozni, és rajta hagyni 3-5 percet, aztán pedig lemosni. 3X több amino-t tartalmaz, mint   a sima hajbalzsam. élettelen, száraz, töredezett erőtlen hajra.

Angi.retro

2013. július 18.

Sajnos már nem gyártják, de az Pantene Intensive Repair pakolás összetevői alapján ugyan ez! Megújult zöld tégelyes kiszerelésben van azt keressétek! :)
Nekem is már alig van benne imádtam, de a pakoás is ugyan ez csak sűrűbb állaggal!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

yasmine1122

2012. július 22.

Na ez a termék igazi csodaszer!!! Itteni vélemények alapján vettem meg és bánom, hogy eddig nem próbáltam, ugyanis a roncsolódott, száraz hajammal csodát művelt! Puha lett a hajam, száraz hajvég a múlté! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az illatát is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Heni1009

2012. július 19.

Már egy jó ideje használom és nagyon jó, imádom!!! Tényleg azt kapjuk amit ígér és nagyon sokáig kitart. Egy bajom van vele, hogy már alig lehet valahol kapni, az egész várost bejártam mire találtam. Ezen kívül tökéletes, nem nehezíti el a hajam és szépen ápolja, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Angi.retro

2012. július 17.

Az egyik legjobb sajnos ez a változat már nincs, mert megújult! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Az egyik legjobb sajnos ez a változat már nincs, mert megújult! :(

lipstick

2012. július 9.

Sikerült beszereznem a Dm-ben, bár majdnem elmentem mellette úgy eldugták.... :)
Az illata tipikus Pantene finom és nőies. A hatásával is meg vagyok elégedve, könnyű, puha és fényes hajt eredményez. Ráadásul könnyebb így adagolni, ezzel a tubusos verzióval, mint a tégelyessel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 9.

kencéske

2012. június 21.

Nagyon jó termék!Csak az az egy baj van vele,hogy rendszeresen kéne használni,nem csak heti 1x,hanem minden hajmosás után akár balzsam helyett.Rajta kell hagyni pár percet a hajon,megfésülni,és utána lemosni.Egyébként nagyon széppé és lággyá tette a hajam,és a "szálkás és sprőd"hajam eltűnt használat után.Az illata is nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Heni1009

2012. június 16.

Tegnap vettem meg az itt olvasott kommentek ösztönzésére, és egyből ki is próbáltam. Imádom!!! :) Nagyon szép fényes és puha lett a hajam tőle, a hajvégeknek is jót tett és nem nehezíti el a hajam hiába hajpakolás, persze csak a haj hosszára használom, de isteni, én is csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Lovely21

2012. március 17.

Egyszerűen imádom ezt a hajpakolást! Isteni az illata és napokig érzem a hatását. A hajam puha, selymes és könnyen kezelhető lesz tőle. Elég nagy kiszerelés és viszonylag kevés kell belőle, szóval sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

MiaMatschinson

2012. február 9.

Az itteni jó véleményék miatt vettem meg, mikor elfogyott a szokásos balzsamom. Szép lesz tőle a hajam, puha, fényes, viszont könnyen lelapul, és hamarabb is zsírosodik. Visszatérek a szokásoshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

savanyúcukor

2011. október 4.

Könnyen kezelhető, fényes, puha és illatos lesz tőle a hajam, szerintem a pantennek ez a termékcsaládja telitalálat:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Antioxidánsok: Lysine Hydrochloride
Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!