Panthenol Forte

Ár:   780 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lolita72, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók

A Panthenol Forte ajakápoló ideális az ajkak nyári és téli ápolására is. A panthenol tartalma regenerálja a száraz vagy irritált ajkak bőrét, a fényvédő megvédi a száj vékony bőrét a káros napsugaraktól. Így az egészséges és vonzó lesz egész évben.

Estee

2015. július 24.

Csodaszernek nem nevezném, de nyárra nagyon szupi kis ajakbalzsam. Nem valami erős az spf15, az ajkaim mégis megúszták még a napozást is vele, persze gyakori újrakenéssel. Arra figyeljetek, hogy van egy kis narancssárga színe, ami elég béna ha vastagon van kenve, illetve hogy 36fokban egészen olvadt vaj állagú lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Carillon

2015. április 25.

Jól teszi a dolgát,helyre hozza az ajkakat,de tartósan mégsem ez a márka jött be.Ettől függetlenül minden rendben van vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Makkancs

2013. június 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg, elég drágán, és még beszerezni sem volt egyszerű.... és nem igazán jött be. Ugyanazt tapasztalom, mint a labellonál, hogy minél inkább száraz a szám, és minél gyakrabban kenem be vele, annál gyorsabban kiszárad újra és annál cserepesebb lesz. A natúr körömvirágkrém, ami negyed ennyibe kerül, nekem sokkal-sokkal jobban bevált. Mellesleg ennek az illata sem tetszik... :/ Nyáron el fogom használni a fényvédő tartalma miatt, de többet nem veszem meg az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

mstindigo

2013. június 5.

Sajna valahogy elkerülte a figyelmem, hogy paraffin van benne, de most már üsse kő, elhasználom. :) Nekem nagyon bejön az illata. Nem hidratál annyira közel sem, mint a kedvenc körömvirágos alverde ajakírem, de nyáron nem igényel extra ápolást az ajkam, szóval elmegy, a fényvédelem miatt vettem úgy is. A páromnak is vettem egyet, hát neki nem jött be. :D Erős a borostája, és gyorsan nő. A borostája belekaristolt ebbe is, viszont így citromsárga lett a szája körül. OMG. :D Amúgy ilyet még soha nem tapasztaltunk egy ajakírnál sem. Szóval szőrösebb, borostásabb pasiknak nem ajánlom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

vivuss87

2013. április 12.

Eleinte nem nagyon szerettem, de aztán éjszakára ezt kezdtem el használni, és nagyon jó volt. Nem kellett félóránként újrakenni. Kellemes állag, semleges illat, enyhe fény. Kb félig volt, mikor rátalált a kutyám, és megette :( :D:D:D:D sajnálom. De ezek szerint neki is tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

minie

2013. február 8.

Imádom! A barátom szerint marcipán illata van, azóta kezdem én is felfedezni ezt benne :D Nagyon jól hidratál :) Én a budapesti Árkád gyógyszertárában tudtam beszerezni, bár ott sem volt elsőre, de rögtön megrendelték és délután már mehettem is érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

makeuplover20

2013. január 30.

Télen szörnyen repedezett,cserepes az ajkam,de ez valami megváltás neki.. Imádom,minden nap reggel és este is bekenem vele a szám,az illata isteni,nem ragadós,pont olyan az állaga amilyennek kell lennie.Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

nagyorsolya78

2013. január 29.

Rettentően érzékeny az ajkam, szinte minden kicsapja, rúzst nem is tudok használni. A Primus natúr ajakír mellett ez az egyetlen, ami nyugtatja a bőrömet. Nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Bibike

2012. november 3.

Isteni illata van, és a hatásával is nagyon meg vagyok elégedve. Egy kis fényt is ad a számnak, de nem az a zsíros fény, hanem mintha szájfény lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

ercsike76

2012. szeptember 12.

Kb. 2hete kaptam, azóta használom. Az illata nagyon kellemes, az állaga is, nem zsíros, de nem is az a ragacsos, pont jó. Bekenés után egyből puhává varázsolja az ajkamat, nem szárít, nem kell percenként újrakenni. Egyenlőre ő a tökéletes ajakápoló (számomra). Ha elfogy újraveszem biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Vitaminok: Panthenol